anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uszkodzone urządzenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
kubski98
#7 Wielbiciel#

witam serdecznie alegrowiczów  co zrozbic jezeli sprzedawałem urządzenie jako uszkodzone bez mozliwosci zwrotów i tak dalej gość dostał paczke zapewne ingerował w wnetrze urzadzenia co widać po sladach które przedstawił na zdjeciu 

od początku wysłałem mu samsunga s10 który działał ale był uszkodzony zaznaczyłem to ze telefon jest po upadku wysłałem go do niego a on mi wysyła zdjecia ze nie działą ekran a na zdjeciu widać ze był upalany suszarką do włosów albo czym innym prosze o pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

reklamację musisz przyjąć , ale nie masz obowiązku jej uwzględnić choćby dlatego ,że kupujący samowolnie ingerował w elektronikę . 

Ważne musisz szczegółowo opisać powód odmowy nie uwzgędnienia reklamacji / zrób na wszelki wypadek fotki /

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

i jeszcze jedno najważniejsze 14 dni na rozpatrzenie reklamacji 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Kupujący może złożyć reklamację w związku z wadami, które nie były podane w opisie. Jeśli na przykład byłoby napisane, że nie działa głośnik, kupujący nie może reklamować tej wady - wszystkie pozostałe może. Reklamację powinieneś rozpatrzyć i odpowiedzieć kupującemu, czy ją uznajesz, czy nie. Przy uznanej reklamacji zwraca się cenę towaru i wszystkie wysyłki. Zwrotów bez podania przyczyny możesz nie przyjmować, ale reklamacja to co innego.

oznacz moderatorów
kubski98
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź puki co nie zgłosił jeszcze reklamacji tylko wyzywa i straszy policja narazie allegro  nie pomaga w sporze bo niby jest moja wina że telefon się nagle nie włącza tylko do logo i tyle czekam na nagranie bo ponoć nagrał jak otwiera paczkę 

Dziwny klient po prostu samo to już jest dziwne że niby paczkę nagrywał unboxing meyby czekam na film i dam znać  

oznacz moderatorów
marciniuk1653
#7 Wielbiciel#

 I bardzo dobrze że nagrywał,gdybyś sprzedał sprawny nie byłoby problemu.

Dasz mi namiary do tego gościa?

 

 

oznacz moderatorów
marciniuk1653
#7 Wielbiciel#

Sprzedałeś mi laptop,że niby włożyć pamięć ram i dysk.

,,witam serdecznie mam do sprzedania laptopa aspire e5 571 urządzenie sprzedaje jako uszkodzone ponieważ jest popękana obudowa w urządzeniu brak dysku i pamięci ram po dokupieniu tego osprzętu z urządzenia mozna korzystać"

A dostałem całkowicie połamany  złom z uszkodzoną płytą główną,gdy złożyłem reklamację - napisałeś ,iż podmieniłem płytę-straszyłeś artykułami,zgłoszeniem na policję,zostawieniem jako dowód w sprawie.

Dlaczego tego nie zgłosiłeś?

 

oznacz moderatorów