anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób odblokować konto gdy zostało zawieszone?

sawyer_2
#7 Wielbiciel#

Witam, przed chwilą dostałem informację , że moje konto jest zawieszone. Mam dwa konta, sprzedałem między jednym a drugim kontem kilka ryz papieru żeby sprawdzić czy kupujący no moim koncie allegro lokalnie odstają wiadomość po zakupie z poprawnymi danymi wraz z numerem telefonu? Nie pomyślałem że może się to skończyć w taki sposób. Wysłałem już wiadomość email do allegro , ale nie wiem jak długo potrwa wznawianie konta i czy w ogóle jest szansa na to? mam niewypłacone środki przez Payu. rozumiem że można to zrobić w każdej chwili. Co zrobić z wysyłką przedmiotów które kupili ode mnie kupujący przed kilkoma godzinami? Mam praktycznie 100% zadowolenia i prawie w ogóle negatywów?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

komis-bell
#21 Demiurg#

@sawyer_2 Z odblokowaniem może być niestety problem bo dokonywanie zakupów pomiędzy swoimi kontami jest zabronione przez regulamin i Allegro traktuje takie naruszenia bardzo poważnie.
Jedyna droga aby spróbować odblokować konto to kontakt z działem bezpieczeństwa - tu niestety nikt Ci nie pomoże.
Złożone zamówienia nadal są wiążące i powinieneś je zrealizować.

oznacz moderatorów

sawyer_2
#7 Wielbiciel#

właśnie rozmawiałem z osobą na infolinii, zgłosiłem sprawę przez formularz. mam oczekiwać min. jeden dzień aż ktoś się tym zajmie. Powiedziano mi przez telefon że jest szansa na odblokowanie konta jeśli to zgłosiłem, tylko w jakim terminie?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@sawyer_2 Ciężko powiedzieć ale nie nastawiaj się na to, że pójdzie to "raz dwa".

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@komis-bell sytuacja podobna do wielu ktore mialem 😄 miesiąc czekam na zwrot pieniedzy za odstapienie od umowy; zakladam spór; z trudem dostaje info, ze zwrot zlecony i zaraz wiadomosc od kazdego handlarza, ze on oczkuje, ze w trybie natychmiastowym zamkne dyskusje jako rozwiązaną.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@sawyer_2 tak to jest jak sie nie czyta regulaminu.

Albo czyta bezmyślnie lub bez zrozumienia treści 😮

oznacz moderatorów

sawyer_2
#7 Wielbiciel#

no jest w tym trochę racji, ale jak nie klikałem między kontami żeby podwyższyć cenę czy coś takiego i od razu zawieszenie konta. Rozumiem że to regulamin, ale najbardziej przeszkadza mi to że wszystkie aukcje zostały skasowane. A wie ktoś czy po takim odwieszeniu wszystko się przywraca na koncie , w sensie aukcje  dalej będą?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@sawyer_2 trudno mi powiedziec. Po tym co czytam na forum NIE planuję sprzedawac czegokolwiek w tym serwisie.

oznacz moderatorów

sawyer_2
#7 Wielbiciel#

poprzez formularz kontaktowy z allegro dostałem informację że muszę napisać wiadomość w której będzie zawarta deklaracja przestrzegania Regulaminu ze szczególnym uwzględnieniem art. 2.9b Regulaminu. Po sformułowaniu deklaracji konto zostało odblokowane:) pozdrawiam

oznacz moderatorów