anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W moich ofertach nie wyświetlają się wystawione produkty

PROJEKTINSTAL
#1 Nowicjusz#

Witam, w zakładce "moje oferty" nie wyświetlają mi się przedmioty, które wystawiłem - do tej pory normalnie wszystkie się wyświetlały. Potrzebuję pilnie wprowadzić edycję wystawionego przedmiotu ale nie mogę bo go nie widzę! Co mam z tym zrobić?

Proszę o pomoc...

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mwmonety
#21 Demiurg#

Mają chyba awarię albo wprowadzają udoskonalenia możesz obejrzeć swoje oferty wchodząc w zakładkę -czego szukasz - i wybrać _użytkownicy_wpisać swój nick i zobaczysz swoje oferty ale poprawki tak raczej nie zrobisz.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PROJEKTINSTAL @mwmonety Potwierdzam, że dzisiaj pojawiły się problemy z dostępnością zakładki Moje oferty. Pracujemy nad usunięciem ich przyczyny.

Przepraszamy za niedogodności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@nat_not  Dziękuję za informacje czy przewidywane są jakieś rekompensaty za te utrudnienia ,chodzi o to że obecnie nie można dokonywać korekt w wystawionych aukcjach?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Prawdopodobnie da się zrobić to sposobem, czyli https://allegro.pl/offer/nr_edytowanej_oferty

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Knowhere  Może nie mam czasu na te kombinacje w sumie to nie mam takiej potrzeby ,inni bardziej potrzebują i pytają może im się to przyda.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Ale ja nie kazałem Ci czegokolwiek robić, tylko podrzuciłem info, że jeśli jest mus, to można taką, nieco okrężną, drogą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

2ker
#8 Zapaleniec#

Jest 5.10.2020 awaria trwa nadal. Czy można wreszcie coś z tym zrobić???????? Mam nieaktualne oferty, których nie widzę, chce usunąć te oferty  i nie mogę. Szlag mnie trafia. Gdzie mogę uzyskać pomoc?

oznacz moderatorów

Client:91216121
#2 Obserwator#

Dokładnie mam to samo wchodze w dział spotify i nie widać ofert tak jak by jakaś awaria wyszukiwarki była....Dramat co chwile coś nie działa na tym a.l.l.e.d.r.o.g.o.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@2ker @Client:91216121 Jeśli problemy, o których piszecie nadal u Was występują, poproszę o zdjęcia lub zrzuty obrazujące tę sytuację. Z naszej strony nie odnotowaliśmy takich błędów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

2ker
#8 Zapaleniec#

HolaOla bardzo fajnie,  własnie problem sie rozwiązał, zakończyłam aukcję , której nie widziałam od dawna , bo sie nagle dzisiaj pojawiła w ofertach...

oznacz moderatorów

Client:91258768
#7 Wielbiciel#

Mam taki sam problem z wyszukiwaniem produktów,wpisując fraze SPOTIFY i klikając "cena od najniższej" nie pokazuje wyników jak dotychczas tylko 1 oferte sponsorowaną a żeby zobaczyć wszystkie oferty trzeba wejść bezpośrednio w dział czego niestety klienci nie robią myśląc że ofert po prostu niema.Nie jest to błąd przeglądarki itp ponieważ na innych urządzeniach jest to samo i po samej sprzedaży widze że ludzie mają to samo,ale nie zawsze tak jest czasami wskoczy już na pierwszej stronie wszystko  ale większość czasu jest ten problem.Poniżej zrzut ekranu: wyszukiwarka 2.jpg

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:91258768 Coś u Ciebie musi być nie tak, bo u mnie wygląda to tak, jak poniżej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:91258768
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą sprawdziłem i też niby ok ale już za pare min znowu to samo na wszystkich przeglądarkach,posiedź chwile to zobaczysz że przestaje wyszukiwać tak jakby przez chwile indeksowało dobrze a za chwile te same oferty są na 2-3 stronie

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:91258768 U mnie za każdym razem działa bez problemów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:91258768
#7 Wielbiciel#

Niewiem od czego to zależy ale u znajomych to samo czasami jest a czasami 3-4 strona,zresztą po zarobkach widze że coś nie tak jest,zerowy ruch od kąd to sie zepsuło

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@PROJEKTINSTAL
@2ker
@Client:91216121

Których wersji windowsa używacie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:91258768
#7 Wielbiciel#

Windows 10

oznacz moderatorów