anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Allegro Finanse PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44187863
#7 Wielbiciel#

Tak więc weryfikacje Allegro finanse robiłem w niedzielę i wpłaciłem im pieniądze przez PayU. Weryfikacje robiłem żeby wypłacić kasę z konta bo sprzedałem coś na Allegro Lokalnie. Nie rozumiem dlaczego nadal jest w trakcie weryfikowania wszystko skoro patrzyłem że w moim banku wpłata przeszła.

oznacz moderatorów
238 ODPOWIEDZI 238
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87924701 Rozumiem. W takim razie aktywacja wypłat przedłuży się o 3 dni - ale będziesz już miała aktywne konta u dwóch Operatorów - Przelewy 24 i Payu 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#
  • @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  mam problem z weryfikacja konto caly czas nieaktywne dostalam zwot juz kasy na konto.podlaczam przelewy do payu.moze ktos zobaczyc jak stoi moja sprawa?IMG_20211207_092633.jpg

    IMG_20211207_092333.jpg

    IMG_20211207_092300.jpg

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dane osobowe konta Allegro muszą być identyczne, jak dane osobowe konta w banku. 

oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

No sa

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nosa?

oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

Są identyczne.bardziej chodzi mi o odbiorcę.ponieważ jeden przelew zodtal przekierowany bezpośrednio przez bank a drugi musialam zrobic zwykly przelew.z tego co czytalam na forach nalezy zrobic przelew do payu a nie.do przelewy 24 i teraz juz.nie wiem czy moje zlecenie o aktuwacji konta zostalo przyjete i.czy dobrze zrobilam przelew

oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

Kazdy umie skopiować temat tylko ze jestem amatorem i nie rozumiem nic z tego.ja chce sie tylko dowiedzieć czy moje konto bedzie zweryfikowane poprawnie.

oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

Chciałabym zeby moderator zajal sie tematem

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Lepiej, żeby zajął się tym odpowiedni dział Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
smaja13190
#7 Wielbiciel#

czy mogłbym również prosić o sprawdzenie co dzieje się z moją weryfikacją? z góry dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@smaja13190 czy wykonałeś przelew weryfikacyjny? Wygląda to tak jakbyś nie aktywował konta, tutaj znajdziesz informację jak to zrobić. Później aby aktywować wypłaty wejdź proszę tutaj, wypełnij formularz i wykonaj przelewy weryfikacyjne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Dager300
#3 Debiutant#

@_HolaOla_  Witam, czy też mógłbym prosić o sprawdzenie co z moją weryfikacją?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dager300 Wciąż trwa, więc musisz jeszcze uzbroić się w cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:55167527
#2 Obserwator#

Ile normalnie się czeka na potwierdzenie werfkacji PayU?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55167527 Standardowo weryfikacja PayU trwa do 3 dni roboczych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
JUMPER-sklep
#1 Nowicjusz#

Ja również czekam na możliwość wypłaty środków z PayU.
Przelew wykonany w piątek, a strona "Środki i historia operacji" wciąż wyświetla "w trakcie weryfikacji".

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JUMPER-sklep Już działam w Twojej sprawie, ale poproszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Widzę, że zgłoszenie na AG problemu z przedłużającym się czasem weryfikacji, skraca ten czas. Poza tym okazuje się, że osoby, których dane z konta Allegro nie są zgodne z danymi konta w banku po próbie weryfikacji nie otrzymują powiadomienia o tej niezgodności i nie wiedzą, co robić dalej, co przedłuża przetrzymywanie.

oznacz moderatorów
Domi111121
#2 Obserwator#

Witam, ja też robiłam weryfikację i troszku się czeka.. Zrobiłam przelew do PayU, Przelewy 24 i gdzieś jeszcze 😛 Można prosić o pomoc? 😄 Z góry dziękuje 

oznacz moderatorów