anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Allegro Finanse PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44187863
#7 Wielbiciel#

Tak więc weryfikacje Allegro finanse robiłem w niedzielę i wpłaciłem im pieniądze przez PayU. Weryfikacje robiłem żeby wypłacić kasę z konta bo sprzedałem coś na Allegro Lokalnie. Nie rozumiem dlaczego nadal jest w trakcie weryfikowania wszystko skoro patrzyłem że w moim banku wpłata przeszła.

oznacz moderatorów
238 ODPOWIEDZI 238
Agimira
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry. Proszę o sprawdzenie mojej weryfikacji PayU. Cały czas  wyświetla że jest w trakcie  weryfikacji, a przelew weryfikacyjny zrobiłam już dwa razy. Z wyrazami szacunku. Agimira.

oznacz moderatorów
Krischr
#7 Wielbiciel#

Witam, prosiłbym o sprawdzenie mojej weryfikacji PayU. Cały czas  wyświetla że jest w trakcie  weryfikacji i nie mogę przesłać pieniążków na konto. Takie zwlekanie może zaszkodzić przez co będę musiał zwrócić kwotę Klienta. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Krischr, zostałeś poproszony o przesłanie skanu lub czytelnego zdjęcia brakującej strony dowodu tożsamości, ponieważ otrzymaliśmy od Ciebie tylko jedną z potrzebnych stron (w przypadku dowodu bez adresu dołącz oświadczenie). Więcej informacji o tym, jak aktywować usługę PayU znajdziesz tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Krischr
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, wysłałem jeszcze raz skan dowodu z obu stron. Bardzo proszę o szybką weryfikację. 

 

oznacz moderatorów
Krischr
#7 Wielbiciel#

Dobrze ze sam do was napisałem bo nie wysłaliście mi żadnego maila z prośbą o uzupełnienie danych

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Krischr, Sprzedający każdorazowo otrzymują powiadomienia mejlowe od operatorów o tym, że muszą dołączyć dokumenty lub uzupełnić dane. Mejl wysyłany jest m.in. przez PayU z adresu service@payu.com.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

Świetnie, na taki skan dowodu mogą brać na nas pożyczki. Jeszcze fajnie bo trzeba podać swój numer pesel, dobrze ze jeszcze nie wymagają hasła do banku!

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23830939,jedenaste-pilnuj-numeru-pesel.html?disableRedirec...

oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

Zapytam jeszcze raz bo pierwszy moj post został skasowany, 

po co kolejna weryfikacja w Peyu? po co kolejny skan dowodu osobistego? i po co im po raz kolejny raz nr pesel?, przecież na udostępnienie takich danych mogą być brane na nas pożyczki np. w PROVIDENCIE, co będzie gdy te dane przechwycą hakerzy? Czy mam jakąś gwarancje?

Oszustom wystarczy imię, nazwisko i numer PESEL, które chronimy bardzo słabo. A skala kradzieży danych wciąż rośnie.

Nie wystarczy zwykły przelew z konta jak było kiedyś? po co im te dowody i pesele.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art Otrzymałeś maila z informacją o konieczności przeprowadzenia powtórnej weryfikacji?

Pytam, ponieważ na koncie, z którego piszesz, wypłaty są aktywne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

Dziwna sprawa ale otrzymałem maila o powtórną weryfikację

 

Tytuł wiadomości:

"

Blokada Twoich środków na Allegro"

"Nasz operator płatności PayU – zgodnie z ustawą  – regularnie sprawdza dane swoich użytkowników. Dlatego, aby dalej korzystać z usług PayU i wypłacać środki z Allegro Finanse, zaktualizuj swoje dane ..."

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art czy możesz napisać z jakiego adresu otrzymałeś tą wiadomość e-mail?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Agimira
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Proszę o sprawdzenie mojej weryfikacji PayU. Cały czas  wyświetla że jest w trakcie  weryfikacji, a przelew weryfikacyjny zrobiłam już dwa razy. Z wyrazami szacunku. Agimira.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agimira Cześć. Poprzednia weryfikacja się nie powiodła, ponieważ dane na koncie bankowym i na koncie Allegro się różniły. Jeżeli konto, z którego wysyłany był przelew weryfikacyjny, jest wspólne, będzie potrzebny dokument z banku, który to potwierdzi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
TNL_2020
#8 Zapaleniec#

 Witam, a czy mógłbym się dowiedzieć co się dzieje z moją weryfikacją, czytając ten temat mam wrażenie, że wszystko jest zrobione dobrze, a nadal czekam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TNL_2020 czy możesz napisać kiedy wysłałeś przelewy weryfikacyjne do operatorów? Czy wysłałeś je w części poświęconej operatorowi PayU? Czy możesz przesłać potwierdzenia tych przelewów weryfikacyjnych na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
TNL_2020
#8 Zapaleniec#

 Witam przelew wysłałem do paypro 23 września. przelew zwrotny otrzymałem 26 września.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TNL_2020 Przelewy weryfikacyjne muszą być dwa - osobny dla Przelewy24 i osobny dla PayU.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TNL_2020
#8 Zapaleniec#

W takim razie gdzie znajdę miejsce do wysłania tych przelewów?

oznacz moderatorów
miczbel2
#2 Obserwator#
Witam Proszę o weryfikację mojego konta w Payu i przelewy 24 opłaty uiszczone konto oczekuje na weryfikacje
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@miczbel2 Cześć. 🙂 Dzisiaj zleciłeś przelewy do Operatorów, zatem poczekaj proszę na ich weryfikację. Standardowo w przypadku PayU trwa to do 3 dni roboczych, P24 do 5 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów