anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Allegro Finanse PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44187863
#7 Wielbiciel#

Tak więc weryfikacje Allegro finanse robiłem w niedzielę i wpłaciłem im pieniądze przez PayU. Weryfikacje robiłem żeby wypłacić kasę z konta bo sprzedałem coś na Allegro Lokalnie. Nie rozumiem dlaczego nadal jest w trakcie weryfikowania wszystko skoro patrzyłem że w moim banku wpłata przeszła.

oznacz moderatorów
238 ODPOWIEDZI 238
twoje3m
#7 Wielbiciel#

Niestety mam powyżej 800 zł , więc teraz pytanie czy jest możliwość aby właściciel konta allegro napisał upoważnienie aby pieniążki zostały wypłacone na inny rachunek ? Czy jak mam teraz wypłacić zgromadzone pieniądze ?? Albo np aby właściciel konta przepisał konto na właściciela rachunku bankowego z jakim jest połączone konto , mam tutaj zgromadzone 1060 zł i chcę w jakiś sposób wypłacić je ... 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@twoje3m Oczywiście istnieje możliwość wypłaty przekazem kwoty powyżej 800 zł, ale Allegro nie ujawnia tego w dostępnych na stronie materiałach informacyjnych.

Nie może być inaczej, ponieważ Allegro nie może sobie przywłaszczyć cudzych pieniędzy, niezależnie od kwoty. Niech właściciel konta Allegro zapyta Allegro, jak wypłacić powyżej 800 zł przekazem; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@twoje3m Nie ma takiej możliwości, w sprawie wypłaty tych środków musi się z nami skontaktować właściciel konta Allegro. Dlatego przekaż mu proszę ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Domi111121
#2 Obserwator#

@_HolaOla_ a jest możliwość sprawdzenia przez Ciebie statusu weryfikacji konta? na jakim to jest etapie żebym mogła się nastawić i poinformować przyszłego kupującego z jakim czasem oczekiwania możemy się liczyc ? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Domi111121 Bardzo bym chciała Ci pomóc, ale nie mam dostępu do takich informacji. Weryfikacje są wykonywane przez operatorów płatności, a ja nie mam wglądu w ich systemy. W przypadku Twojego konta standardowy czas oczekiwania jeszcze nie minął, dlatego proszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Domi111121
#2 Obserwator#

@_HolaOla_ a orientujesz się jeszcze może w zakresie aktywacji ? miałem 3 sposoby aktywowania konta, Przelew na tą kwotę 1.01zł zrobiony, ale czytałem że wystarczy jeszcze coś kupić aby odblokować dostęp do wystawiania przedmiotów .. Także zakupiłem przedmiot , zapłaciłem poprzez PayU i też nie odblokowali mi dostępu do wystawiania przedmiotów ;/

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Domi111121 Nigdy nie widziałam informacji o których piszesz na temat jakiejkolwiek konieczności dokonywania zakupów. Wszystkie wiadomości dotyczące aktywacji usługi PayU w Allegro Finanse znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie chodzi o aktywację rachunku do wypłat, tylko o pełną aktywację konta Allegro. Informacje na ten temat dostępne są tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rejestracja-i-aktywacja/czym-jest-pelna-aktywacja-konta-i...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Tak, w kontekście ogólnej aktywacji konta na Allegro, masz w zupełności rację. 

@Domi111121 Aby aktywować konto (ale nie możliwość wypłat) poprzez zapłatę za przedmiot należy zróbić zakupy na Allegro i zapłać za nie szybkim przelewem przez Allegro Finanse, Ty  natomiast dokonałeś płatności Blikiem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A Blik to jest "wolny przelew"? 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Blik to jest Blik, a szybki przelew to szybki przelew 😀

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@twoje3m Nie będzie, dopiero tutaj @_HolaOla_ informuje Cię, że dane kont muszą się zgadzać i że możesz ewentualnie zmienić wypłaty na adres właściciela konta Allegro przekazem pocztowym, a to trwa. Po negatywnej weryfikacji powinieneś otrzymać stosowny komunikat, ale Allegro lubi przetrzymywać cudze pieniądze, dlatego nie otrzymałeś.

oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

Mogłaby pani sprawdzic moja weryfikacje?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87924701 Do jutra Twoje konto do wypłat powinno zostać aktywowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

Czy dostane jakiegos maila?bo zwrot juz wczoraj dostalam tej zlotowki

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87924701 Tak, otrzymasz mejla dotyczącego aktywacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

Ostatnie pytanie czyli zwrot na konto.tej.złotówki nie.jest jednozanczne z odrzuceniem weryfikacji

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87924701 Nie 🙂 Kwota przelewu weryfikacyjnego (1,01 zł) zawsze jest zwracana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:87924701
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20211207-144933.png

 dobrze ze napisalam jednak gdzie indziej przelew zostal juz wykonany

oznacz moderatorów