anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta do wypłat

wika24688
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z weryfikacją komta do wypłat. Robiłam przelewy aktywacyjne blikiem,  tradycyjnie i za każdym razem otrzymywałam zwrot tych środków na konto bez żadnego uzasadnienia. Jak aktywować mogę konto? Czeka na mnie przelew ze sprzedaży, a nie mogę go wykonać na własne konto. Dodam, że jestem użytkownikiem Allegro od wielu lat i jestem posiadaczem konta smart w rodzinie. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@wika24688 Ani wieloletni staż ani konto w rodzinie nie mają żadnego znaczenia, weryfikacja przebiegnie tylko wtedy jeżeli dane konta Allegro i konta bankowego będą na te same dane. Nie ma potrzeby robienia powtórnego przelewu, jak wrócił tzn. że otrzymali i konto jest w trakcie weryfikacji, poczytaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wika24688 Wykonałaś przelew weryfikacyjny jedynie do operatora Przelewy24 i dodatkowo nie przesłałaś dokumentów potwierdzających tożsamość, dlatego dane nie zostały zaakceptowane. Jednocześnie nie zrobiłaś przelewu weryfikacyjnego do PayU.

W tej sytuacji powinnaś wykonać przelew do PayU i przesłać dokument do Przelewy24. Wszystko w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów