anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta do wypłaty PayU i P24

drzewkadoogrodu
#1 Nowicjusz#

Witam

weryfikacja moich wypłat Pay U środki i przelewy 24 trwa już 21 dni proszę napisać co mam zrobić aby były aktywne

pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@drzewkadoogrodu Cześć. 🙂 Nie widzę, żebyś zlecił przelewy weryfikacyjne do PayU i P24. Jeśli tego nie zrobiłeś, to zleć przelewy (1,01 zł). Jeśli już to zrobiłeś, to prześlij nam ich potwierdzenie przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

landtoys
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Olu.. możesz zerknąć u mnie czy wszystko jest dobrze przesłane, miałem opcje do potwierdzenie konta na dwa sposoby, przelewem i dokumentem bankowym, wybrałem dokument i załączyłem potwierdzenie posiadania konta z 17 stycznia. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@landtoys Cześć. Wygląda na to, że nie zleciłeś przelewu weryfikacyjnego, jest to konieczne do aktywacji konta do wypłat. 
Przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł zlecisz w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/reweryfikacja/ustaw-konto-do-wyplat 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

landtoys
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Serdecznie dziękuję, podpowiedz mi jeszcze: Pokazała mi się możliwość zrobienia jednego przelewu do PayPro - zawsze było do Payu i P24

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@landtoys  A czy mogłabym Cię prosić o pokazanie tego na zrzucie ekranu? 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

landtoys
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ weryfikacja.jpg @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Po wejściu w ten link miałem tylko taką opcję, zrobiłem teraz przelew na te dane w wysokości 5 zł. Nie miałem innej opcji podzielonej na PAYU I P24, tylko to co na zrzucie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@landtoys W porządku, zatem poczekaj proszę na weryfikację. Oczywiście kwota przelewu (5 zł) zostanie Ci zwrócona. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

landtoys
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dziękuję..

Czyli nie musi być 2 osobnych do PAYU i P24 ? to wystarczy ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@landtoys W przypadku reweryfikacji wystarczy jeden przelew. Jest on przekazywany do operatorów PayU i P24. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

POLOB
#7 Wielbiciel#

Przeszukałem "gadane" i nie ma jakiegoś dedykowanego wątku na temat aktywacji P24. Gdzie zatem pisać, bo chciałbym się do dowiedzieć cz DO 5 dni to tak na sztywno? Przesłałem (16-09) przelewy weryfikacyjne, skan dowodu zanimizowany i jakoś nie ma odpowiedzi

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@POLOB dotyczy to pięciu dni roboczych, więc operator ma jeszcze czas na weryfikację Twojego przelewu 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów