anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta Revolut - Allegro Finanse

VVirusek
#7 Wielbiciel#

Cześć,

 

Mam problem z aktywacją przelewów na konto Revolut po ostatnich zmianach z AION Bank i Polskim numerem konta. 

 

W przeszłości miałem wypłaty na Litewskie konto Revolut, później zmieniłem na mBank, a teraz chciałem wrócić do Revoluta. 

Tym razem wykonując przelew weryfikacyjny wysyłany jest z polskiego numeru konta obsługiwanego przez AION Bank, a nie konta LT XX XXXX i ten polski numer konta podałem w danych Allegro finanse. Wykonałem przelew testowy na swoje konto w MBanku i widzę, ze w tytule przelewu sa moje dane, jedynie

Bank nadawcy to AION Oddział w Polsce, a Nazwa nadawcy to: Revolut Bank UAB 

Niestety nie mogę wykonać przelewu w PLN z konta LT, bo Revolut już na to nie pozwala. 

Czy w takim razie jest możliwość innej weryfikacji? Skan dowodu i dokument z revoluta potwierdzający, ze ten numer konta jest mój? 

Czy może do weryfikacji mogę wysłać przelew w Euro? 

Pozdrawiam,

Krzysztof 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@VVirusek, konsultuję tę sprawę. Gdy dowiem się czegoś więcej, wrócę tu z informacją.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@VVirusekw przypadku konta Revolut prawidłowa weryfikacja wymaga zagranicznego rachunku (litewskiego lub brytyjskiego). Operatorzy nie zatwierdzą polskiego rachunku. Widzę, że podałeś rachunek litewski. Kolejnym krokiem jest przelew z tego konta, aby potwierdzić dane. Może być on wykonany na 1 euro. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

VVirusek
#7 Wielbiciel#

Tak, ustawiłem rachunek Litewski i wysłałem 1 Euro wczoraj. To była ostateczność, bo szukałem rozwiązania z rachunkiem PL, ale no trudno! 

Może w przyszłości będzie taka możliwość 🙂 

Dzięki! 

oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

Czy możesz podać całą ścieżkę jak to zrobiłeś? Ja męczę się od 1,5 miesiąca i mam odrzucane weryfikację. Wysyłałem już w euro i nic. nadal weryfikacja przez PayU odrzucana. Podaj krok po kroku jak to robiłeś w Revolut. Też mam konto LT.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów