anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja przelew24

Marekfrackowiak9
#2 Obserwator#

Witam, Mam pytanie, Jakiś czas temu wystawiłem przedmiot na allergo, kupujący go kupił, pieniądze mi przyszły na allegro, po wyplaceniu pieniedzy z allegro ile ona będą iść mi na konto bankowe?,

chciałbym podkreślić że, przelew24 mam jeszcze weryfikacje w trakcie, a już troszke czasu czekam az mi zaakceptujecie to.. 

dziekuje i czekam na odpowiedz jak najszybciej

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@Marekfrackowiak9 Wypłaty są realizowane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu, o ile masz wypłaty zweryfikowane i aktywne. Jeżeli nie są aktywne, ta zasada nie obowiązuje. Weryfikacja przelewy24 trwa około pięciu dni roboczych pod warunkiem, że dane konta Allegro i dane konta w banku są identyczne.

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

 https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych dla przyspieszenia możesz też odnaleźć tu odpowiednią kategorię od weryfikacji i napisać do allegro @Marekfrackowiak9 

oznacz moderatorów

Marekfrackowiak9
#2 Obserwator#

Skorzystałem już z Pomocy, natomiast czekam tylko aż mi zatwierdza tą weryfikacje przelew24, A ja już wypłaciłem pieniadze z allegro

oznacz moderatorów

Marekfrackowiak9
#2 Obserwator#

I moje pytanie brzmi czy musze czekać aż zweryfikują, zebym otrzymał pieniadze na konto bankowe czy one moga mi isc do poki nie zwerywikuja przelew24?

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Wypłaciłeś czyli już masz na koncie czy zleciłeś wypłatę? bo jeżeli zleciłeś a nie masz weryfikacji to będzie zablokowany przelew i wypłacą Ci dopiero po weryfikacji

oznacz moderatorów

Marekfrackowiak9
#2 Obserwator#

weryfikacje mam w trakcie, czekam juz dosc dlugo... a pieniadze wyplacilem....

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

w takim razie się tylko cieszyć 😉 (sarkazm) zgłoś ponownie problem i opisz im że mimo braku weryfikacji pieniądze zostały wypłacone. Takie zabezpieczenie dla ciebie aby cię nie zablokowali 🙂

oznacz moderatorów

Marekfrackowiak9
#2 Obserwator#

Gdzie mam to napisac?

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/kontakt-z-allegro-XEr99PARkH2 tutaj masz opis jak się skontaktować. To taka tylko deska na tyłek żebyś niepotrzebnie klapsa nie dostał 😛 (w sensie zawieszenia konta)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marekfrackowiak9 Weryfikacja konta do wypłat przez Przelewy24 nie ma wpływu na Twoją wypłatę, ponieważ dziś o godzinie 11:12 zleciłeś ją ze swojego salda, ale w PayU. W związku z tym maksymalnie do piątku, środki powinny pojawić się na Twoim koncie. Gdyby się tak nie stało, daj nam tutaj znać, będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów