anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jak wyglądają zwroty przy zakupie z rabatem ilosciowym

MAMY ROZWIĄZANIE!
twoja_moda02
#8 Zapaleniec#

Witam, Pani zakupiła 2 sukienki, na 2 sukienkę dostała 15% rabatu ilościowego. Po otrzymaniu zamówienia postanowiła zwrócić sukienkę za którą zapłaciła pełna kwotę. Twierdzi że zostawiła sobie sukienkę tą tańszą i oczekuje pełnego zwrotu za 1 sukienkę.  Moje pytanie brzmi jak rozliczyć ten zwrot? Zwrócić pełna kwotę za sukienkę czy pomniejszona o rabat?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
AlePiesio
#13 Ambasador#

To zależy co masz ustawione na aukcji w zakładce zwroty. Ja mam ustawione że w takim przypadku zwrot będzie pomniejszony o udzielony rabat na 2 sztukę. 

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

wg mnie sukienka która pozostaje u kupującego powinna być w cenie pierwotnej To oczywiste 

 

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Widzę że masz to samo ustawione ---> Otrzymałeś rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@twoja_moda02 klientka oddając 1 z produktów nie spełnia warunków ,aby otrzymać rabat . Zapis w Twojej zakładce ,,zwroty ,, brzmi -,,Otrzymałeś rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu ,,

Jakiej pomocy jeszcze oczekujesz ?? klientka zawierając transakcję zaakceptowała ten zapis , ALE to Ty jesteś przedsiębiorcą i do Ciebie należy ostateczna decyzja .

oznacz moderatorów