anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wydruk listy zamówień z miniaturkami produktów

MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,
potrzebne wydruki listy zamówień uwzględniające miniaturki produktów. Do wczoraj drukowałem bezpośrednio w oknie przeglądarki (zamówienia automatycznie ustawiały się każde na nowej stronie). Teraz po wybraniu "drukuj" wyskakuje jedynie 1 strona (a'la printscreen). Jak wydrukować całość?
Nie chodzi mi o allegrowskie listy wysyłkowe czy szczegóły zamówień (chyba że można tam jakoś dodać miniaturki).

PS dodam, że na innych stronach drukuję jak dotychczas, więc chyba nastąpiła jakaś zmiana w systemie allegro. 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MTL_Media Generowałeś wcześniej taką listę bezpośrednio w Moim Allegro czy korzystałeś z zewnętrznego programu, w którym obsługujesz zamówienia?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

@nat_not bezpośrednio w allegro (w oknie przeglądarki).

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MTL_Media W tym artykule, w części "Wydruki", opisany jest proces generowania danych, które chcesz wydrukować. Czy postępujesz zgodnie z tymi wskazówkami? Wybierasz "szczegóły zamówień"?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

@nat_notchciałbym wydrukować listę uwzględniającą grafikę (miniaturki) produktów. Jak to zrobić? W "szczegóły zamówień" tego brak.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MTL_Media Z jakiej opcji korzystałeś wcześniej, gdy miniakturki były dostępne?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

@nat_not jak już wspomniałem wyżej:

Do wczoraj drukowałem bezpośrednio w oknie przeglądarki (zamówienia automatycznie ustawiały się każde na nowej stronie). Teraz po wybraniu "drukuj" (prawa myszka) wyskakuje jedynie 1 strona (coś a'la printscreen). 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MTL_Media Z której zakładki korzystałeś? Jak generowałeś listę do drukowania? 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

Po prostu 😉

Zakładka "zamówienia" - prawa myszka - drukuj - ...

oznacz moderatorów

FutuStal-pl
#10 Popularyzator#

Widząc po Twoich sprzedażach musi być to mega męczące. Polecam Ci program zewnętrzny Baselinker, który mega ułatwia życie z zamówieniami, a tak wiele nie kosztuje (biorąc pod uwagę możliwości).

Jak się zdecydujesz to możesz wpisać mnie jako polecającego: [edycja]
Jakieś tam korzyści są jeśli wygenerujesz większy obrót ode mnie 😉

My początkowo drukowaliśmy maile, ale było to zbyt obsługowe, dlatego przerzuciliśmy się na menedżera sprzedaże, gdzie wydruk ustawiasz sobie sam w kodzie HTML i masz tak jak chcesz. Dodatkowo ustawiasz automatyczny wydruk z podpięta drukarą i wszystko śmiga samo bez obsługi 🙂

_____
Pzdr

oznacz moderatorów

MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za sugestię, ale właśnie jesteśmy na etapie wdrażania pewnych nowych rozwiązań w firmie, co już się dzieje (z uwagi m.in. na wzrost sprzedaży na allegro) 😉

Niemniej potrzebuje rozwiązania na teraz, do czasu uruchomienia wspomnianych rozwiązań...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MTL_Media Jeśli nie korzystałeś z udostępnianych przez nas opcji, nie jestem w stanie pomóc.

Być może doszło do zmiany ustawień w Twojej przeglądarce i dlatego pojawił się problem. Sprawdź może czy występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

Próbowałem, to samo niestety.

reasumując, nie ma opcji wydruku listy zamówień z miniaturkami produktów?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MTL_Media Nie. Jeśli ich nie widać przy drukowaniu szczegółów zamówień, to nie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

EmmalBox
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mamy ten sam problem - nie można wykonać screenshota do druku listy zamówień (jest szansa wykonać screena tylko do max 2 zamówień).

Coś ewidentnie zostało zmienione, bo taka sytuacja występuje tylko w zakładce Sprzedaż - Obsługa zamówień - Zamówienia.

Czy rozwiązał ktoś problem, aby drukować listy zamówień z miniaturkami?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EmmalBox Korzystasz z opcji generowania wydruku, którą udostępniamy czy drukowania widoku strony w przeglądarce jak @MTL_Media?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów