anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata PayU, Przelewy24

ThinkModern
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

orientuje się ktoś ile trwa weryfikacja dla PayU ? Ponad tydzień temu przelałem podaną kwotę i PayU następnego dnia nawet zdążyło mi ją oddać , a mimo to na koncie Allegro koło PayU mam czerwony napis "w trakcie weryfikacji".

 

Pozdrawiam,

J.J.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

To powinno trwać do 3 dni roboczych pod warunkiem, że dane osobowe konta w banku są takie same jak dane osobowe konta Allegro. Jeśli są rozbieżności, weryfikacja się nie powiedzie.

Weryfikacja Przelewy24 trwa 5 dni roboczych.

oznacz moderatorów

ThinkModern
#1 Nowicjusz#

Dane są takie same. Podane są dane konta bankowego firmowego i z takiego też poszedł przelew.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ThinkModern Pisz do Allegro i zapytaj, co jest powodem przedłużającej się  weryfikacji; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

ThinkModern
#1 Nowicjusz#

Dzięki, napisałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ThinkModern dziękuję za kontakt z nami! Zostawię tutaj odpowiedź, którą Ty już otrzymałeś w razie gdyby inni Sprzedający napotkali podobny problem. Na Allegro mamy dwóch operatorów płatności: PayU i Przelewy24, aby wypłaty z salda obu operatorów były aktywne należy dokonać dwóch aktywacji PayU i Przelewy24 (w takiej kolejności).
Tutaj instrukcja aktywacji PayU, a tutaj Przelewy24, tutaj połączona instrukcja w wersji wideo. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów