anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata

DanieR10
#7 Wielbiciel#

Witam! Wczoraj około godziny 11:00 robiłem przelew weryfikacyjny do PayU, wysłałem zdjecie dowodu z przodu i tyłu i do dziś jest cisza, wiem że minął dopiero dzień lecz kiedyś robiłem przelew o podobnej godzinie i tego samego dnia mogłem wypłacić środki. Czy jest szansa na wypłatę środków jeszcze dziś? Pionie potrzebuje tej gotówki, pozdrawiam!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DanieR10 no.... raczej nie licz na wypłatę dzisiaj , aktualnie weryfikacja / jeśli się wszystko zgadza / trwa 3-5 dni ROBOCZYCH.

oznacz moderatorów

DanieR10
#7 Wielbiciel#

10 minut temu otrzymałem przelew zwrotny 1.1zł ale status nadal w weryfikacji, jak długo może jeszcze to tak wyglądać? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DanieR10 j.w.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DanieR10 Cześć 🙂 Z tego co widzę, przelew weryfikacyjny zleciłeś do operatora Przelewy24, a środki masz na koncie PayU. 

Wykonaj przelew weryfikacyjny do PayU. Wystarczy, że wejdziesz do poniższej zakładki i klikniesz przycisk Przejdź do banku: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Weryfikacja konta przez Operatora PayU trwa do 3 dni roboczych, a P24 do 5 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie ma szans. Od momentu kiedy dostaniesz maila potwierdzającego weryfikacje będzie jeszcze 24h blokady zanim będziesz mógł realnie kliknąć wypłatę. Czyli najwcześniej w poniedziałek pieniądze wyjdą z allegro.

oznacz moderatorów

DanieR10
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DanieR10 Pod warunkiem że wszystko się zgadza, bo odesłanie 1zl nie oznacza że weryfikacja przejdzie.

oznacz moderatorów