anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Certyhaser
#7 Wielbiciel#

Witam po sprzedaży otrzymałem informację od Allegro, że kupujący wpłacił pieniądze ,ale znajdują się w dyspozycji Serwisu Allegro ,aby  zostały wypłacone na Moje konto bankowe muszę wpłacić 1zl,01 gr.do jakiegoś PayU. I jest problem . Przysłowiową złotówkę i grosz ,opłacił mi kolega ze swojego konta za pomocą metody Blik. Po kilku dniach Otrzymałem wiadomość , że przelew został odrzucony., ponieważ została dokonana transakcja z innego konta ( mojego kolegi).Nadmienie, iż nie posiadam  konta internetowego,ani możliwości przelewów internetowych. Dzisiaj udałem się na pocztę i tradycyjnym przelewem  wpłaciłem ta złotówkę i grosz dla tego payu.Nie wiem jak długo Będę czekał na te wszystkie weryfikację  ,ale takie  procedury są śmiechu warte i beznadziejne  jakieś Nieporozumienie dobrze , że to niska kwota ,ale daje do zrozumienia jak następnym razem przeprowadzać transakcje , żeby nie mieć problemów w szybki sposób odzyskać własne pieniądze.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Po wpłacie na poczcie weryfikacja także się nie powiedzie. To musi być przelew z Twojego konta bankowego, nie z rachunku poczty. Pieniądze możesz wypłacić do kwoty 800 zł przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Zmień ustawienia wypłat na przekaz pocztowy lub załóż konto w banku. Innej metody wypłaty nie ma.

Gdybyś zrobił przelew tradycyjny w okienku swojego banku, ze swojego konta, wtedy weryfikacja by się udała.

oznacz moderatorów
Certyhaser
#7 Wielbiciel#

Są dane wpłacającego i tytuł wpłat y

oznacz moderatorów
Certyhaser
#7 Wielbiciel#

Może i tak ale przy wyborze metody płatności jest  możliwość wpłaty przelewem tradycyjnym a w tytule idt. Wpis weryfikacja allegro aktywacja konta

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jest taka możliwość, jeśli nie ma Twojego banku na liście szybkich płatności. Wówczas taki przelew tradycyjny należy wykonać w swoim banku, ze swojego rachunku.

oznacz moderatorów
Certyhaser
#7 Wielbiciel#

Jeżeli się nie uda wówczas zdecyduje się na wypłatę przekazem pocztowym.A swoje zdanie Mam na ten temat  w kwestii organizacji wypłat Niestety Negatywna Opinia.

oznacz moderatorów