anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienia czy strefa okazji?

Greenpharma
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie kolegów i koleżanki sprzedawców 😉

Zastanawiam się która forma promocji daje lepsze rezultaty? Kosztowo praktycznie to samo, 50% prowizji i albo 20zl tygodniowo albo 1zl dziennie. Zakładamy, że chcę mieć oferty wyróżnione na stałe, co według was daje lepsze rezultaty?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

Greenpharma
#7 Wielbiciel#

To wiem, bo już prosiłem o wyłączenie SO 😉 Ale mam kilka aukcji które chciałbym promować na stałe, stąd moje zapytanie jedynie o efekty sprzedażowe. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Greenpharma  miałem kiedyś dłuższy czas kilka ofert wyróżnionych, pewnie na początek coś to pomogło. Zrezygnowałem z wyróżnień i nie widzę teraz jakiegoś spadku sprzedaży. Nie promuję- bo nie mam ochoty płacić po sto razy prowizji od prowizji, od oferty wyróżnionej prowizji, od prowizji od......

oznacz moderatorów

Greenpharma
#7 Wielbiciel#

No to niestety jest problem, ale jakoś wypozycjonować się trzeba, albo wyróżnienia albo allegro adsy. Testujemy te wszystkie rozwiązania, ale ciężko miarodajnie to zanalizować, stąd pytanie skierowane do dłużej sprzedających. Dziękuję za opinię.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Greenpharma  Dobre rezultaty dają obie te formy włączone jednocześnie. Ja dodaję jeszcze bezpłatną wysyłkę najtańszą i czasem promuję dodatkowymi monetami.

oznacz moderatorów

Greenpharma
#7 Wielbiciel#

Tak i płacisz ponad 20% prowizji, dopłacasz do wysyłki i jeszcze oddajesz część pieniędzy, jeszcze frytki do tego i full wypas. 

oznacz moderatorów