anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienia dla nowych sprzedawców

MAMY ROZWIĄZANIE!
AutoLUX-JB
#8 Zapaleniec#

A moje pytanie jest takie:

Jeśli zamówiłem promocyjne wyróżnienie np. 10.09 i ono obowiązuje do 20.09 (czyli 10 dni), po tym terminie naliczone będzie 19 zł, to czy jeśli zrezygnuję już teraz np 16.09 z promocyjnego wyróżnienia oferty aby uniknąć przypadku jednego z kolegów (naliczona kwota do zapłaty ponad 1000 zł) to w takim przypadku wyróżnienie oferty będzie trwało do 20.09 czy też przestanie być wyróżniona oferta już 16.09.?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Leszeki1
#9 Pomysłodawca#

Raczej musisz czekać do ostatniego dnia. Od razu koniec wyróżnienia.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@AutoLUX-JB z chwilą wyłączenia oferta przestanie być wyróżniana. 🙂

oznacz moderatorów
AutoLUX-JB
#8 Zapaleniec#

To wg mnie Allegro powinno to poprawić bo nowi użytkownicy będą się narażać na kolosalne koszty no ale cóż Allegro to na rękę bo na konto wpłynie spora sumka 🙂 Dają zachętę ale za gapiostwo trzeba płacić, cóż będę pilnował swoich wyróżnień ale dla mnie to nie jest ok ze strony Allegro. Dzięki za odpowiedzi.cool

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@AutoLUX-JB, niektórzy nowi użytkownicy, wystąpią o zwrot i najcześciej go dostaną, ale wielu nie wystąpi i to są już pieniądze Allegro. Jedyna nadzieja dla tych co nie wystąpią, że zarobią na tych wyróżnieniach na opłaty🙂 Allegro tego nie poprawi, bo te kolosalne koszty sprzedających, to zysk dla Allegro🙂 Musisz to zaakceptować i czytać wszystkie regulaminy nawet po kilka razy.🙂

oznacz moderatorów
AutoLUX-JB
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte dlatego przeczytałem przeanalizowałem i dopytałem i uzyskałem odpowiedzi za co bardzo dziękuję. Po prostu trzeba mieć oczy wszędzie i wszystko czytać nawet po nocach :).sealed

oznacz moderatorów