anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysłanie przez allegro in post

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Witam. Został zakupiony (opłacony ) przedmiot z moich wystawionych ofert. Chcę wygenerować etykietę i wysłać paczkę przez Allegro in post. Wydaje mi się, że wykonałam wszystkie kroki aby tego dokonać( opłaciłam 8,99zł na in post. Nie mam pojęcia jak dalej postępować aby wygenerować etykietę? Stoję w miejscu. Proszę o pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40436770 Cześć. Wejdź w zakładkę Zamówienia i wybierz zamówienie do realizacji. Następnie kliknij [akcje] i wybierz [nadaj paczkę Allegro InPost]

ko_alka_0-1663518869184.png

Możesz również przejść bezpośrednio do Managera Paczek InPost: https://manager.paczkomaty.pl/ 

Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję łączenia kont i nadawania przesyłek: https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro-28.08.pdf 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Wszystko to zrobiłam czytałam i całą instrukcję nadawania przesyłek. Może źle wypełniam dane?

Trzeba tam wpisać login nazwę konta nr aukcji nie bardzo wiem czy tam wiem co wpisywać.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40436770 W instrukcji masz opisane wszystko krok po kroku. W którym dokładnie miejscu napotykasz na problemy? Prześlij mi zrzut ekranu albo spróbuj dokładnie wyjaśnić w czym rzecz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Gdy klikam w akcje zupełnie nie pokazuje się napis: Nadaj przesyłkę Allegro in post. Nie ma tego.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40436770 Jeśli nie ma tego przycisku, przejdź bezpośrednio do Managera InPost i połącz swoje konto Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

307392161_426349542818910_6486145983392478949_n.jpg

oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Wydaje mi się, że tu coś źle wypełniam i dalej nie idzie

 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak łączysz z menedżerem musisz mieć wyłączone blokowanie wyskakujących okien. Inaczej nie pójdzie. Może o to chodzi...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40436770 Wyłącz również wtyczkę do blokowania reklam, a następnie spróbuj ponownie powiązać konta https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Ktoś zapytał mnie czy sprzedałam na normalnym Allegro. Tak . A to jest jakaś różnica? I nie wiem dokładnie co mam wpisać w miejsce: login kupującego nie wiem, czy dobrze wpisuje dane.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40436770 Sprzedałaś ofertę na Allegro. Na Allegro Lokalnie mogłabyś wygenerować etykietę bezpośrednio z Lokalnie (gdyby kupujący wybrał opcję Allegro Paczkomaty InPost). 

Proponuję Ci rozłączyć konto w Managerze z kontem InPost i połączyć je ponownie. Zwróć uwagę na poprawność danych i korzystaj z instrukcji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Cokolwiek nie wpisuję  to wyskakuje nie znaleziono transakcji.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:40436770 a sprzedałeś na normalnym allegro?

oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Tak na normalnym.

 

oznacz moderatorów

Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

A to jakaś różnica?

 

oznacz moderatorów