anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie przedmiotu na allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
kreoss
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Wczoraj wystawiłem sobie kartę graficzną na sprzedaż. Ze strony allegro, kliknąłem na wystaw przedmiot, wszystko ładnie uzupełniłem i dostałem komunikat, że do godziny produkt pojawi się także na allegro. Wylądował na allegro lokalnie, minęło już z 20h i nie ma go na zwykłym standardowym allegro.

Szukałem też miejsca, gdzie mógłbym nadać ticketa, lub zadzwonić do allegro, że z moją ofertą jest coś nie tak. Nigdzie nie mogę znaleźć maila kontaktowego.

Chciałem wystawić przedmiot na allegro, nie na allegro lokalnie. Fakt, ze pojawi się też na allegro lokalnie mi nie przeszkadza, jest to jednak epicko irytujące, ze produkt, który chciałem wystawić, nie pojawił się na allegro, a na allegro lokalnie pojawił się bez problemu. Jakiś ułomny sposób promocji nowej platformy? Czuję się bardziej zniechęcony, niż zachęcony do korzystania z allegro lokalnie, jeśli kogoś by to interesowało.

Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Jest na Allegro; https://allegro.pl/uzytkownik/kreoss?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-2-0513

Jeśli chcesz wystawić tylko na Allegro, bez Lokalnie, po kliknięciu wystaw przedmiot, na następnej stronie na górze po prawej kliknij mały odnośnik - Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz.

oznacz moderatorów
kreoss
#1 Nowicjusz#

Link odsyła do allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@kreoss skorzystałeś z tego linka? :

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów