anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawienie aukcji z baselinker

jscort
#7 Wielbiciel#

Witam,

czy ktoś się może orientuje, czy można wystawiać aukcje z baselinker na allegro, które jest kontem prywatnym, a nie firmowym?

bo nie pozwala na to... nie wiem czy to błąd czy nie ma takiej możliwości...

 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jscort, skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią zwrotną. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jscort
#7 Wielbiciel#

ok, dziękuję 🙂 

oznacz moderatorów

HarpyNex
#9 Pomysłodawca#

Nie tylko jest problem z baselinkerem ale z praktycznie każdym oprogramowaniem. Akurat dzisiaj Redcart odpisał mi że mają wprowadzić poprawkę tak aby można było wystawić na allegro produkt jednocześnie wiążąc go z katalogiem. Pomijam już fakt jak ludzie narzekają i przeklinają po za chatem allegro. Grając w gry i siedząc na discordzie połowa sprzedaje na allegro i tylko same przecinki latają że wystawiać nie mogą z pozycji oprogramowania. Sam jestem zirytowany, mam konto firmowe i czekam na zmiany w moim oprogramowaniu. Wystawianie z formularza to jakaś pomyłka, nie będę miał stanów magazynowych odswiezanych i wgl. Także cierpliwie czekam bo sprzedaż zamiast się rozwijać to stoi. Ale to nie jest moją odrębna opinia. No niestety coś nie pykło. Pozdrawiam. Mam nadzieję że szybko wróci wszystko do normy.

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Konta prywatne dostały w ostatnim czasie nieco "obostrzeń" myślę, że Baselinker potrzebuję chwili czasu aby uwzględnić to w swojej integracji z Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Hej @jscort! W imieniu Mai wracam z odpowiedzią. Oferty przez API (czyli m.in. korzystając z Baselinkera) mogą wystawiać i edytować tylko użytkownicy z kontem firmowym.
27 lipca wyłączyliśmy możliwość wystawiania i edycji ofert przez API dla użytkowników z kontem zwykłym.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów