anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z Allegro, gdzie znajdę wygenerowaną etykietę?

dan25a
#7 Wielbiciel#

zatwierdziłam wczoraj przesyłkę kurierem DPD przez wysyłam z allegro, ale nie pobrałam etykiety nadawczej, teraz nie widzę jej nigdzie do pobrania, a system od nowa chce zapisać przesyłkę. Gdzie znaleźć tę etykietę

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Respivent
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dan25a jeśli korzystasz z nowego wyglądu Wysyłam z Allegro wejdź proszę w Zamówienia i użyj odpowiednich fitrów.
Jeśli etykieta została wygenerowana, w wyszukiwarce w zakładce możesz podać numer zamówienia i wejść w szczegóły. W sekcji Przesyłki zobaczysz dokładne informacje na temat przesyłki. Będziesz mogła zamówić podjazd kuriera, wydrukować etykietę lub usunąć przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

artjewlery
#9 Pomysłodawca#

NO NIESTETY W TYM CO PANI PISZE NIE MA ETYKIET!!!!! Były do wczoraj teraz wskakują tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek czyli 

sprzedaż - obsługa zamówień - zamówione przesyłki 

Dawniej były w szczegółach zamówienia - drukuj etykietę i było super ale teraz wymaga szukania 

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Zakładka https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek została wprowadzona w dn. 19.10 i zachęcam do korzystania, ponieważ można w niej zbiorczo pobierać etykiety (dla max. 100 przesyłek jednocześnie).

Etykiety można pobierać także w trakcie nadawania w Formularzu Wysyłam z Allegro, w kroku "Wybór przesyłek", a już niebawem także w kroku "Podsumowanie".

oznacz moderatorów

artjewlery
#9 Pomysłodawca#

Jest to problematyczne czemu coś co było ok jest niwelowane ?????  Dawniej było łatwiej obok zamówienia teraz szukanie paczki zdublowane itd. Mając 10000 zamowien w mc jest problem 

oznacz moderatorów

artjewlery
#9 Pomysłodawca#

Dawniej zamówienie do wysłania szczegóły drukuj etykietę teraz szukanie 

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Wielu Sprzedawców zgłaszało nam, że pojedyncze drukowanie etykiet i konieczność szukania ich w szczegółach zamówień, jest problematyczna - szczególnie przy dużej liczbie przesyłek.

Nowa zakładka umożliwia drukowanie jednocześnie do 100 etykiet.

 

oznacz moderatorów

outlet-centrum87
#7 Wielbiciel#

WITAM NADAŁEM PACZKĘ ZAMÓWIŁEM KURIERA ALE NIE MOGĘ WYDRUKOWAĆ ETYKIETY NIE MA TAKIEJ OPCJI A WCZORAJ WSZYSTKO DZIAŁAŁO

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Zapraszam do zakładki Zamówione przesyłki, w której bez problemu można pobrać etykiety.

oznacz moderatorów

outlet-centrum87
#7 Wielbiciel#

OK A GDZIE ZNAJDĘ TĄZAKŁADKĘ?

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Sprzedaż -> Obsługa zamówień -> Zamówione przesyłki

lub bezpośrednio: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek

oznacz moderatorów