anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
zumababy
#7 Wielbiciel#

Czy jeżeli w cenniku zaznaczam, że chcę korzystać z wysyłek Allegro (InPost, Pocztex, UPS) i wysyłam poprzez "wysyłam z Allegro" to muszę dodatkowo zawierać umowy z przewoźnikami?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@zumababy   Na pewno musisz cośkolwiek poczytać zanim się do tego zabierzesz 😊

np tutaj :

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wysylam-z-allegro-nowe-narzedzie-do-nadawania-przesylek-9gwBoLx...

_____________
Kama
oznacz moderatorów
zumababy
#7 Wielbiciel#

Dokładnie o to mi chodziło, serdecznie dziękuję ! 🙂

oznacz moderatorów
MetalEarthPolska
#8 Zapaleniec#

Jeszcze niedawno mogłem zapisać kilka paczek DPD do wysłania później i w prosty sposób znalęźć te przesyłki i zamówic kuriera, teraz niestety tej opcji nie widzę i każdorazowo muszę drukować etykietę i protokół. Proszę o info gdzie teraz jest opcja zamówienia kuriera dla wielu przesyłek.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MetalEarthPolska Nie ma jeszcze takiej opcji, ale planujemy ją wprowadzić w przyszłości.

Teraz możesz wybrać kilka zamówień z listy (maksymalnie 20) i nadać je jednocześnie, wówczas wydrukujesz wszystkie etykiety na raz i jeden wspólny protokół.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MetalEarthPolska
#8 Zapaleniec#

To mam jeszcze pytanie odnośnie zmian jakie wejdą w maju i bedzie naliczana opłata za podjazd kuriera jeśli bedzie 3 lub mniej przesyłek, czy jeśli wygeneruję 4 pojedyncze podjazdy a może tak się zdażyć bo zamówienia będą wpływać w różnych terminach i żeby kurier przyjechał w bieżącym dniu trzeba się wyrobić max do 11:30 to za każdą wygenerowaną przesyłkę będzie doliczana opłata za podjazd?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MetalEarthPolska Niestety tak. Natomiast dostałam potwierdzenie, że opcja zapisania kilku paczek do wysłania później zostanie wprowadzona najszybciej jak to będzie możliwe. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@zumababy poczytaj link powyżej bo niektóre da się a na niektóre trzeba mieć umowy ( do pobraniówek ) jest tam bez umowy jak opłacą z góry klienci poczta dpd i ups resztę musisz mieć umowy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów