anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznawianie ofert sprzedaży

janeana
#11 Animator#

 

Witajcie,

Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie (zamieszczone już wcześniej 3.11.):

Jak wznowić zakończone oferty sprzedaży???

Podczas wznawiania wszystkich aukcji pojawia się komunikat:

"Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), musisz ustawić czas trwania oferty. Jeśli nie możesz już edytować tej wartości to utwórz nową ofertę korzystając z funkcji "Wystaw Podobną"."

Nie mogę już edytować tej wartości. Proszę o ścieżkę dostępu do instrukcji, jak skorzystać z funkcji "Wystaw Podobną". Niestety nie mogę jej odnaleźć.

Jeszcze tak niedawno nie było żadnych problemów z wznawianiem ofert. Odbieram to jako celowe utrudnianie pracy sprzedającym.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

janeana
#11 Animator#

Dziękuję..

Teraz nie pojawia mi się po naciśnięciu trzech kropek opcja:

wystaw podobną

tylko dwie możliwości do wyboru:

- zmień produkt

- zgłoś błąd w produkcie.

Pozostałe opcje zniknęły..

Wystawiłam dużo ofert sprzedaży, które zakończyłam i chciałam wznowić po paru dniach. Poprzednio nie było z tym żadnych problemów. Można było również wznowić zbiorczo jednorazowo 20 ofert poprzez zaznaczenie wszystkich i na dole strony była opcja wznów (wszystko działało i oferty wznawiały się bezproblemowo).

Proszę o pomoc, w jaki sposób mam wznowić wszystkie swoje oferty.

 

 

oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

Dodam jeszcze jedno..Aby można było "wystawić podobną" oferta musi być aktywna. Nie mogę wznowić ofert czyli ich aktywować. Jak mam je aktywować?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

To powinna być w zakończonych a wówczas należy wystawić od nowa.🤔

oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

Dziękuję..

Ok znalazłam opcję "wystaw podobną", która wyświetla się po naciśnięciu trzech kropek, jeśli nie wchodzę w szczegóły danej oferty (czyli opis tej oferty).

Aczkolwiek po naciśnięciu opcji "wystaw podobną" i rozwinięciu całej oferty sprzedaży, jak już zejdę do samego końca i naciskam "Wystaw i zaakceptuj warunki", pojawia mi się wciąż informacja:

janeana_0-1667756918728.png

"Wystąpił błąd

Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), musisz ustawić czas trwania oferty. Jeśli nie możesz już edytować tej wartości to utwórz nową ofertę korzystając z funkcji "Wystaw Podobną".

Mam nadzieję, że allegro szybko naprawi ten BŁĄD.

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz teraz ustawić czas trwania ofert np 30dni.

oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

Dziękuję.

Co będzie się działo po upływie 30 dni? Znów trzeba będzie korzystać z opcji "wystaw podobną" w przypadku ok kilkuset ofert sprzedaży? Tzn "wystawiać podobną" każdej z kilkuset ofert?

oznacz moderatorów

DarkKondzio
#1 Nowicjusz#

Witam Serdecznie, Ja niestety mam ten sam problem, z tymże niestety nie wystawiałem wcześniej ofert. Złożyłem wniosek o przeniesienie konta na konto firmowe. Niestety stwierdzam, że ten system to absolutna patologia dla nowego klienta. Jestem zupełnie z niego niezadowolony. Jest nielogiczny i łatwo się w nim zgubić. Wybitnie skomplikowana sprawa. Mam konto od 14 lat, wróciłem do sprzedaży tutaj i straciłem 2 godziny zanim ogarnąłem o co w tym wszystkim chodzi, a na końcu dostałem wiśnię na torcie w postaci błędu i niestety nie mogę wystawić aukcji. Okropnie to wygląda obecnie. Polecam zainwestować w głęboką analizę UI/UX względem nowych klientów, lub powracających po długim czasie nie używania Allegro. Jestem absolutnie tym zniesmaczony. Straciłem 2 godziny na nic.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarkKondzio czy przesłałeś wymagane dokumenty do zmiany konta na firmowe? Jak brzmiał komunikat o błędzie, który otrzymałeś? Czy możesz przesłać zrzut, na którym będzie widoczny?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów