anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż

kaki1998
#1 Nowicjusz#

Dwa dni po otrzymania przelewu na moje konto.  Kupujący otworzył dyskusje że "nie otrzymał produktu"  produkt został wysłany i odebrany 2-3 dni później dyskusja rozwiązana a ja mam zablokowana sprzedaż. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kaki1998 @kaki1998 Twoim obowiązkiem jako sprzedawcy jest odpowiadać w rozpoczętych przez kupujących dyskusjach. W dyskusji numer 34413aa0-9601-4d3c-8874-6c253097f696, która dotyczyła tej transakcji, nie odpowiedziałeś ani razu, przez co została ona automatycznie zakończona, a kupujący złożył wniosek do Programu Ochrony Kupujących. Zaakceptowaliśmy go, dlatego też Twoje konto zostało zablokowane i w tej chwili jedynym sposobem na jego odblokowanie jest kontakt z nami przez ten formularz. Nasi pracownicy wyjaśnią Ci, co powinieneś zrobić, abyśmy mogli je odblokować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  a pracownicy nie widzą tego, że przesyłka została nadana i odebrana? Bo u mnie kilka razy były takie dyskusje, po podaniu numeru pracownik sprawdził, że przesyłka dotarła i zachęcał kupującego do zamknięcia dyskusji, z różnym skutkiem, większość nie zamykała, bo tylko potrafi założyć, ale zamknąć już nie.

oznacz moderatorów