anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Client:49579042
#7 Wielbiciel#

 

Powodem naszego działania jest konieczność przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji. W trosce o bezpieczeństwo transakcji i Twojego konta prosimy Cię o przesłanie:

- zdjęcia towaru wystawionego na sprzedaż wraz z umieszczonym obok niego Twoim dokumentem tożsamości,

- kolorowych zdjęć (nie skanów) obu stron Twojego dokumentu tożsamości,

- zdjęcia dokumentu tożsamości umieszczonego obok Twojej twarzy (selfie).

Na fotografiach powinny być widoczne: imię, nazwisko, data urodzenia i ważności dokumentu, zdjęcie oraz narożniki dokumentu. Pozostałe dane możesz zakryć np. paskiem papieru. Zdjęcia nie mogą być jednak w żaden sposób modyfikowane. Powinny być zrobione w dużej rozdzielczości. Przesłanie plików zgodnie z instrukcją przyspieszy procedurę weryfikacji.

Prośba o przesłanie wspomnianych zdjęć 

Napisalam na numer +48798774826 i nadesłałam zdjęcia co napisane wyżej, odpisali mi ze mam szekac na sms z kodem a numer tel co jest wpisany na Allegro nieaktywny , prosili szekac i nic mi więcej nie odpisali . Jak mam rozblukowac swoje konto ?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:49579042 - z tego co wiem to Allegro takie działania podejmuje emailem nie telefonem. Jaki telefon jest nieaktywny? Twój?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:49579042
#7 Wielbiciel#

Tak ,moj numer

9EAC9793-80E0-4A08-84CF-01145975D89B.jpeg

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:49579042 nie piszesz przypadkiem przez WhatsApp? Bo przesyłamy kody z poziomu admina w naszych mediach społecznościowych w celu weryfikacji na aktualny numer telefonu. Daj znać.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@cloudcloud a cóż to za nowy sposób weryfikacji? zdjęcie przedmiotu razem z dowodem osobistym! Proszę o rozwiniecie tematu, bo nie zorientowany jestem😯

oznacz moderatorów

Client:49579042
#7 Wielbiciel#

Tak , pisałam na WhatsApp

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Wyjaśniam: weryfikacja konta jest przeprowadzona przez nas (jak zwykle, drogą mailową), natomiast @Client:49579042, zamiast odpisać na tego maila, skontaktowała się z nami przez WhatsApp, gdzie przeprowadzamy osobną weryfikację tożsamości osoby, która do nas pisze, poprzez wysłanie kodu SMS-em na numer wskazany w ustawieniach. A numer w ustawieniach okazał się nieaktualny.

@Client:49579042 najlepiej skontaktuj się z nami, odpisując na otrzymaną wiadomość e-mail - pomożemy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów