anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zabrane pieniądze przez Allegro od wysyłki Orlen Paczka?

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Mam  konto jako osoba fizyczna -sprzedaję przedmioty kolekcjonerskie ze swoich zbiorów. Jako osoba fizyczna nie mam możliwości podpisania indywidualnie umowy z z Orlen Paczka i tym samym opcji AllegroOrlenPaczka.  Rozumiałam jednak że mogę indywidualnie wysyłać klientom przez tą formę wysyłki i indywidualnie rozliczać sie z OrlenPaczka i podać klientom taki koszt wysyłki jaki ja uważam. Nie rozumiem dlaczego Allegro "przymusowo" podpieło mi OrlenPaczkę do Smart (nigdzie tego nie deklarowałam) i pobiera mi opłatę z tego tytułu. Owszem mam opcje Smart ale dla osoby fizycznej są są dwa sposoby zdobycia tej opcji i ja spełniam ten gdzie nie muszę mieć akurat AllegroOrlenPaczka Smart. Proszę o wyjasnienie dlaczego tak jest i czy mogę mieć opcję OrlenPaczka na moich zasadach. Nie mam ochoty dopłacać do każdej wysyłki 4 zł. Wystarczy że i tak płacę tyle różnych haraczy dla Allegro, że dawno się w tym pogubiłam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Franka58 musiałeś coś w cenniku namieszać. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Franka58 a jednak nie bo prywatny sprzedawca dużego wyboru nie ma. A masz możliwość nadawania z allegro z zakładki Zamówienia? Bo jak oferta ma Smart to dolicza Ci dopłatę do smarta.

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Nic nie namieszałam w cenniku. Nie mam możliwości nadawania z zakładki Zamówienia. Pan z Allegro na moją reklamację oczywiście odesłał mnie do regulaminu, którego sam nie rozumie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 Cześć. 🙂 Napisz do nas przez ten formularz. Wyłączymy dla Ciebie tę metodę dostawy ze Smarta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów