anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagubiona oferta

MammothBro
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, z jakiegoś powodu zniknęła jedna z moich wystawionych ofert. Nigdzie nie otrzymałem żadnej wiadomości czy maila z informacją żeby została usunięta. Mam dosłownie kilka rzeczy wystawionych więc wykluczam przypadkowe usunięcie z mojej strony. Jaka może być przyczyna takiej sytuacji? Można jakoś to "odzyskać" czy muszę wystawiać ponownie?

Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MammothBro a co to za oferta? Masz jej numer?

oznacz moderatorów

MammothBro
#8 Zapaleniec#

Niestety numeru nie posiadam, nie przyszło mi do głowy, żeby sobie zapisać gdziekolwiek, bo nie wiedziałem, że coś takiego może się wydarzyć. Oferta w nazwie miała "Spodnie Redline Cover Urban Camo" i była na spodnie motocyklowe, w poprawnej kategorii. Szukałem jej, ale w wyszukiwarce też się już nie pojawia.

oznacz moderatorów

mango2006
#8 Zapaleniec#

przeszukaj na e-mailu wszystkie katalogi, także spam, czasami Allegro samo usuwa aukcje, jesli cos nie jest zgodne z regulaminem, poza tym zakończone, a także w mojej ofercie masz jeszcze szkice aukcji obok aktywnych i zakończonych, może tam jest, ostatecznie może aukcja się sprzedała to w sprzedaży i jeszcze spróbuj wystawić nowa aukcję, moze wyskoczyc komunikat,że nie skończyłeś wystawiac tej aukcji o ktora Ci chodzi i bedziesz mógł ja kontynuować. Na przszłość sprawdż, czy komunikaty o zakończeniu aukcji rzeczywiście ustawione są tak by były wysyłane na e-mail. Możesz także poszukać w archiwum Allegro, skopiuj tytuł aukcji, albo go wpisz i tam poszukaj. Podałem Ci wszystkie żródła jakie znam

oznacz moderatorów

MammothBro
#8 Zapaleniec#

No to po kolei:

-przeszukałem maila, przeglądając każdą kategorię, włącznie ze spamem - nic. Wpisałem też w wyszukiwarce na mailu po prostu jedno ze słów z nazwy oferty, również nic.
-oferta nie jest w zakończonych, nie jest sprzedana
-oferta była zakończona i wystawiona, jestem tego pewien, bo w tamtym momencie wystawiałem dwie rzeczy i zacząłem od spodni, czyli przy próbie wystawienia drugiej oferty wyskoczyłoby mi to powiadomienie o niedokończonej ofercie
-komunikaty o zakończeniu oferty jak najbardziej dostaję na maila, wszystko co jak do tej pory sprzedałem lub ktoś miał pytanie, dostawałem jako powiadomienie na mail
-w archiwum nie ma

I odnośnie tego drugiego posta, te spodnie w sierpniu jeszcze nawet nie były wystawione, dopiero w październiku, więc też odpada.

Czy jest tutaj jakaś możliwość po prostu wysłania zapytania do Allegro czy coś?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MammothBro jakbyś nie wystawiał 🤔 Zapytaj allegro Wystawianie oferty przez formularz 

lub poczekaj na moderacje.

oznacz moderatorów

mango2006
#8 Zapaleniec#

Tak z ciekawości przejrzałem  archiwum, w/g tutułu jest tam ponad 300 aukcji, ostatnia zakończona w sierpniu i wcześniej-pozdrawiam

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MammothBro, czy ofertę na pewno wystawiłeś z tego konta? Nie znaleźliśmy jej.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MammothBro
#8 Zapaleniec#

Tak, z tego konta, bardzo dziwna sytuacja. Chyba po prostu wystawię przedmiot jeszcze raz.

oznacz moderatorów