anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagubiona przesyłka Inpost

FiloAgoPL
#7 Wielbiciel#

Hej, Inpost zagubiło moją przesyłkę do klientki przez błąd paczkomatu (otwarcie dwóch skrytek). Paczka odnalazła się u osoby trzeciej, od której mają problem ją teraz odebrać. Inpost kazało mi reklamować przesyłkę.

Przesyłka zareklamowana, ale bez pełnomocnictwa bo dziś o tym doczytałam. Czy mogę mailowo dołączyć pełnomocnictwo czy lepiej składać nową reklamację? 

Z klientką jestem w kontakcie i umówiłyśmy się, że wykonam dla niej nowe zamówienie (rękodzieło).

Inpost z tego co też z ostatniej chwili doczytałam rozpatruje reklamację w ciągu 30dni, ale reklamację zagubionej przesyłki można złożyć dopiero po 30 dniach od nadania - za długo by czekać, stąd nowa przesyłka. 

Teraz pytanie jak mam nadać nowy towar? Nie wiem czy mogę nadać nową przesyłkę poprzez Allegro czy prywatnie, czy użyć maila allegro czy prosić klientkę o prywatny mail?

Jak dochodzić zwrotu kosztów obu przesyłek od Inpost (pierwsza nie była w ramach Smart)? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

FiloAgoPL
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Nadaj ponownie przez Allegro paczkę. Złuż reklamację od razu na inpost - czas rozpatrywania tez jest 30 dni  😕

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Na maila ci przyjdzie wiadomosc ze masz doslac pelnomocnictwo z terminem 7 dni 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@FiloAgoPL 

Dzień dobry,

w celu kompleksowej weryfikacji Pana zgłoszenia prosimy o pełen opis sprawy na pomoc@inpost.pl  wraz z podaniem numeru reklamacji IPR oraz z numerem paczki.  

oznacz moderatorów