anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakończenie kup teraz przed po wybraniu wyróżnienia

Client:84186328
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłam aukcję 'kup teraz' z rozpoczęciem na kolejny dzień (25.06) i wybrałam promowanie oferty na 10dni (wyróżnienie, 19zł). Jednak chciałabym ją teraz usunąć, jeszcze przed pojawieniem się na allegro. Czy opłata za wybrane promowanie nie naliczy się? Przy opłacie było napisane, że naliczy się ona "przy wystawianiu oferty", zastanawiam się czy to "wystawienie oferty" liczy się jako stworzenie jej i kliknięcie "wystaw" czy dopiero moment, gdy jutro pojawi się na allegro?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:84186328 Jak usuniesz przed rozpoczęciem, opłata się nie naliczy. Ona nalicza się w momencie wystawienia.  Twoja aukcja jeszcze nie jest WYSTAWIONA tylko ZAPLANOWANA.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:84186328 Przeczytaj to, co jest na samym dole na żółtym polu. W linku masz dane kontaktowe, zapytaj na czacie Allegro o zwrot opłat. https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/co-moge-zmienic-w-wielu-ofert...

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96  Dobry Boże, od kiedy tak wymyślili?  Przecież nigdy tak nie było! Dobrze, że sprostowałeś 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ja nie wiem, czy tak jest i czy opłata za promowanie przepadnie, ale tak wynika z treści artykułu - lepiej napisać do Allegro i się upewnić.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Z żółtej ramki wynika, że przepadnie. Niech ich wszyscy diabli!!!! Muszą zarobić nawet na niewystawionych.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:84186328 Sprawdź tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro czy w tej aukcji naliczyła Ci się już opłata za promowanie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:84186328
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłam wczoraj na moim koncie w zakładce rozliczenia z allegro, nie było jeszcze naliczonej opłaty, więc usunęłam tą swoją ofertę, która miała pojawić się dziś na allegro. Nic mi dzisiaj nie doliczyli. Z tego wniosek, że opłata nalicza się dopiero w momencie jej publikacji tak jak napisała to WREDZIA-W1. Gdyby opłata już się naliczyła, to po usunięciu oferty bym już jej nie odzyskała - czyli te info z żółtej ramki, o którym wspomniał xyz96 .

oznacz moderatorów