anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na wielu aukcjach - każdy przedmiot osobno.

diskordia23
#8 Zapaleniec#

Dziś kupujący kupił ode mnie 9 przedmiotów, każdy osobno (zamiast wrzucić do koszyka, kupował jedno po drugim i zaczynał płatność). W sumie 9 różnych aukcji i 9 wysyłek.  Rozumiem, że za każdy zapłacę prowizję za wysyłkę? Zakupy jeszcze nie są opłacone. Czy mogę coś z tym zrobić/zasugerować kupującemu jakiś ruch, żeby uniknąć dodatkowej prowizji 9 x wysyłka?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Może anulować każdy zakup, Ty wystąpisz o zwrot prowizji, a on kupi wszystko ponownie przez koszyk z jednym kosztem wysyłki.

oznacz moderatorów

diskordia23
#8 Zapaleniec#

Jest to rozwiązanie, chociaż kupujący jest mało kontaktowy, nie reaguje na żadną próbę kontaktu. Miałem więc nadzieję, że allegro ma na to jakiś sposób od ich strony. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Sprawa jest już znana i opisana w innych wątkach. Allegro zna problem i zwraca pobraną prowizję od nieopłaconych przesyłek.

Wyślij wiadomość w sprawie tej transakcji przez ten formularz.

Ja dostałem zwrot w ciągu godziny.

oznacz moderatorów

diskordia23
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję! Teraz pozostaje "tylko" czekać na wpłatę kupującego. 
A co do samego supportu allegro, to zbytnio się nie kwapią, dostałem tylko oczywistą odpowiedź: "Kupujący powinien kupić przedmioty dodając je do koszyka i realizując jedną płatność wtedy będzie miało zastosowanie łączenie kosztów dostawy co wyjdzie bardziej korzystnie.". Tyle wiem, gorzej, że kupujący nie wiedział :). 

W każdym razie dziękuję bardzo raz jeszcze. 

oznacz moderatorów

shopmw
#9 Pomysłodawca#

Mamy takich klientów kilku dziennie. Po pierwsze musi anulować każdą płatność jeśli jest rozpoczęta  (w zakładce moje zakupy). Następnie zaznacza "ptaszek przy każdym zakupie od ciebie ( też w zakładce moje zakupy). Po zaznaczeniu przynajmniej 2 przedmiotów wyskoczy pasek na dole ekranu, w prawym dolnym rogu będzie zapłać ( u mnie na niebieskim polu) . W momencie gdy klient kliknie, przekieruje go do płatności za całe zakupy  naliczając jeden koszt wysyłki. Do tej pory nie udało mi się tego zrobić w aplikacji, tylko w widoku komputerowym.

oznacz moderatorów