anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zamówienia opłacone przez Allegro Finanse - co to znaczy?

pack4upolska
#7 Wielbiciel#

Witam Jestem SUPER Świeży, zielony itp

utknąłem na wypełnianiu cennika dostaw,   - Już  kumam ze mogę wysłać paczkę przez, wysyłam z allegro, oraz znalazłem cennik z allegro kurier DPD oraz allegro pocztex 48, 

pytanie:  

wszędzie tam jest napisane ze warunkiem jest aby  zamówienia  były opłacone przez Allegro Finanse, a jak klient wybierze opcje przelew 24? którą uaktywniłem?  to juz cennik nie? 

czy jest różnica w cenach wysyłki jeśli wysyłam z allegro za pośrednictwem allegro  pocztex 48

a jak sam podpisze umowę z pocztex48?  chodzi mi oto czy allegro ma leprze wynegocjowane stawki? czy takie same?

macie jakąś metodę wyceny?   

nie chce popełnić błędu i wysłać towar za który w rezultacie. Po dodaniu  opłaty allegro plus przesyłka wyjdzie ze dopłaciłem za towar zamiast na nim zarobić,  albo podałem taka cene ze nikt nie kupi bo nie jestem konkurencyjny   a ze nigdy nie sprzedawałem na intrenecie tylko bezpośrednio to sie nie znam 

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LANSELOT10
#7 Wielbiciel#

Allegro finanse to " dział"/" zakladka" w której jest przelewy 24 i PayU. Tutaj chodzi o to aby zakupy były opłacane poprzez allegro, a nie np. Na prywatne konto. 

oznacz moderatorów