anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamknięcie konta.

goska1162
#7 Wielbiciel#

jak można zamknąć konto na allegro ?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#
 
Rozwiązanie umowy

Aby rozwiązać umowę z serwisem, najpierw wyślij formularz. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy zawartej z serwisem podczas rejestracji konta.

Okres wypowiedzenia potrwa 60 dni. W jego trakcie nie będziesz mógł korzystać z większości funkcji Allegro, m.in. kupować oraz wystawiać przedmiotów. Usuniemy też Twoje wystawione oferty. Przez 60 dni będziesz mógł zalogować się na swoje konto oraz dokończyć rozpoczęte zakupy, licytacje i Dyskusje. Po tym czasie utracisz tę możliwość i dojdzie do rozwiązania umowy z Allegro.

Przed wypowiedzeniem umowy:

  • Jeśli korzystasz z Abonamentów dla Sprzedających, wyłącz tę usługę w zakładce Abonamenty.
  • Jeśli masz otwarty rachunek fakturowy, ureguluj saldo na koncie Allegro i zamknij go w zakładce Faktury lub skorzystaj z przycisku [skontaktuj się z nami] pod tym artykułem.
  • Wypłać środki z Allegro Finanse (usługi PayU lub Przelewy24).
  • Opłać ewentualne zaległości wobec Allegro.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ojtyty-pl
#7 Wielbiciel#

W zakładce FAKTURY nie mam opcji -zamknij- zakończ ani podobnych. Źle szukam?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ojtyty-pl, mogę Cię prosić o załączenie tu zrzutu ekranu, z tego, co widzisz w zakładce Faktury

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Podpinam się - nie ma nigdzie przycisku ani opcji zamknięcia konta fakturowego. Poza tym chyba oczywiste jest, że system sam powinien wszystko pozamykać jeśli rezygnuję z konta na allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

A tu w rozliczeniach nic nie ma. Jeśli chcecie pomóc, proszę wyrażać się jaśniej - np. jest przycisk "Zmaknij konto" w górnej części okna.  w podanym linku NIC NIE MA

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie masz to zamknij konto.

oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Zgłoszenie zamknięcia konta Allegro zostało złożone, otrzymałem od razu maila, że muszę zamknąć rachunek fakturowy oraz abonament. Abonament zamknąłem bez problemu, rachunku fakturowego nie ma gdzie zamknąć. Czy każdy go ma? Czy jest na każdym koncie biznes?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Proszę Pana/Pani dlaczego podajecie linki bez żadnego opisu? Ja, czyli użytkownik allegro zadaję pytanie. Odpowiedź powinna być jasna i rzeczowa, z uwzględnieniem różnych okoliczności. Można podać np. u mnie przycisk jest tu i tu ale ja mam konto takie i takie, być mozę jeśli coś i coś to jest inaczej itp.

oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

Raczej jest oczywiste, że sprawdziłem wszystkie zakładki i nic nie znalazłem, w podanym linku oczywiście również nic nie ma.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wchodzisz w "konto">FV.

oznacz moderatorów

codaica
#8 Zapaleniec#

O, być może tutaj jest odpowiedź - ja nie jestem VATowcem! Prawdopodobnie tylko VATowcy mają takie konto i możliwość zamknięcia go.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@codaica konto fakturowe możesz zamknąć tylko na koncie zwykłym. Jeśli chcesz mieć pewność, że konto fakturowe jest już zamknięte, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów