anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłam dzisiaj prowizję za przedmiot, który nie mógł się nawet sprzedać

MAMY ROZWIĄZANIE!
beatrisse77
#8 Zapaleniec#

Zapłaciłam dzisiaj np za przedmiot prowizje który nie mógł się nawet sprzedać bo nie był wystawiany od tygodnia a z trzy takie od sprzedaży mam naliczone

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

Nie płać prowizji za przedmioty, które nie były wystawione. Tak naliczone opłaty reklamuj. Prowizja może zostać naliczona tylko od sprzedaży wystawionych przedmiotów.

oznacz moderatorów
beatrisse77
#8 Zapaleniec#

Mam problem od soboty z kilku sztuk zarośli mi więcej kosztów prowizji niż wyniosła sprzedaż pomocy

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Od czerwca prowizje są naliczane od sprzedanego przedmiotu + od kosztów wysyłki.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@beatrisse77 Czy to przypadkiem nie są koszty wyróżnienia ofert (19 zł za 10 dni wyróżnienia)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
beatrisse77
#8 Zapaleniec#

nie wystawiam na trzy dni licytacje i jest po 2.90zl za dzień z tym się zgodzę chodzi o to że mam prowizje za coś co dziś nie było wystawione wcale

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@beatrisse77 Nie no, tutaj to chyba tylko któraś z moderatorek pomoże (mając wgląd w Twoje konto).

@_HolaOla_ Wybieram Cię!😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie mamy wglądu do twojego konta, wywołaj moderatora, zna odpowiedź.

oznacz moderatorów
beatrisse77
#8 Zapaleniec#

Ale jak nie zapłacę zablokują mi konto sprzedałam na licytacji 3 makramy łącznie ok 250zl a prowizji urosło mi od soboty 200zl

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wyjaśnij sprawę z Allegro, jak pomyłka to anulują:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

oznacz moderatorów
beatrisse77
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc napisałam do nich w tej sprawie 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Co to za prowizja od 250 zł aż 200 zł prowizji jak u lichwiarza.

oznacz moderatorów
beatrisse77
#8 Zapaleniec#

Niewiem co to może jakaś awaria bo pierwszy raz tak mam a cały czas podobny towar 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@beatrisse77 Jesteś pewnien, że klient nie wypełnił dopiero teraz formularza opcji zaplaty i dostawy? Prowizja, o której piszesz, może dotyczyć kosztów wysyłki. 

Dodatkowo widzę na Twoim koncie codzienne opłaty za pakiety promowania. To one są przyczyną wzrostu kwoty do zapłaty.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
2500
#7 Wielbiciel#

od jakiegoś czasu tutaj to niestety są takie wysokie prowizje można się niezle wkopać

oznacz moderatorów