anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zapomnialam zmienic numeru konta

Eweilna-018
#7 Wielbiciel#

mam konto na allegro od 2005 , wystawiłam przedmiot na allegro a zapomniałam o zmianie numeru bankowego a kupujący przesłał pieniądze na to konto co juz nie jest aktywne co wówczas sie dzieje?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@Eweilna-018 Jeśli pieniądze jeszcze nie wypłacone, to zmień numer konta na aktualny i wypłać.

Jeżeli pieniądze już wyszły na zamknięty rachunek bankowy, wrócą do zakładki Allegro Finanse po kilku-kilkunastu dniach. W tym czasie zmień numer konta i po powrocie pieniędzy wypłać je ponownie. Po wypłacie na nieaktualny rachunek bankowy nakładana jest blokada wypłat. Skontaktuj się z Allegro w celu jej zdjęcia;

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli jest nie aktywne to wrócą do Allegro a ty zmień nr konta.

oznacz moderatorów

Eweilna-018
#7 Wielbiciel#

niestety zlecono wypłate środków czy w takim razie kupujący dostanie zwrot środków spowrotem?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Eweilna-018 kupujący przelał na Twoje stare konto ?

Czy 

Kupujący zapłacił wpłatę prze Payu a Ty wypłaciłaś z salda na nieaktywne stare konto ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Eweilna-018
#7 Wielbiciel#

 zapomniałam zmienic numer rachunku bankowego na nowy klient wpłacił  na stare wypłata automatycznie została  zlecona na konto

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Eweilna-018 Czyli kasa poszła przez Allegro na stare konto nieaktywne . wroca do Allegro, ty zmień nr konta na aktualne.

oznacz moderatorów

Eweilna-018
#7 Wielbiciel#

aha czyli tak jak by na allegro ale nie do kupujacego? Mimo wszystko powinnam wysłać towar i rozwiązać problem przez zmiane konta na aktulany?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Eweilna-018 Tak towar musisz wysłać, to nie jest wina kupującego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Eweilna-018 Tak, możesz wysłać towar. Pieniądze sobie wypłacisz po zmianie numeru konta.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Eweilna-018 czyli to nie klient wpłacił tylko Ty wypłaciłaś na nieaktywne 😉 

Kasa wróci z powrotem na saldo a Ty będziesz mieć blokadę do puki nie wprowadzisz nowego konta, kasa nie wróci do klienta możesz być spokojna jest twoja 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Eweilna-018
#7 Wielbiciel#

Dziękuje:)

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Eweilna-018 Wyżej w moim poście masz dokładne napisane, co w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie dostanie!

oznacz moderatorów