anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zapytanie o wyróżnianie ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklepkris
#8 Zapaleniec#

Witam jestem poczatkujący jeśli chodzi o allegro. Mam pytanie? Wystawiam spodnie  np w 10 rozmiarach. Czy musze to robić jako 10 identycznych aukcji każda w innym rozmiarze czy jest możliwość zrobienia tego jako jedna aukcja z możliwością wyboru rozmiaru. Po wystawieniu tych aukcji one automatycznie mi się łączą w wielowariantowość wg rozmiaru. Problem w tym że jak chciałbym taką ofertę wyróżnić to wyróżniam konktetną aukcje z konkretnym rozmiarem i chcąc wyróżnić wszystkie to musiałbym zrobić 10 wyróżnień. Dobrze myślę czy czegoś nie wiem?  Proszę o podpowiedz. Dziękuję.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sklepkris Różne rozmiany muszą być wystawione w osobnych ofertach. Nie możesz wystawić tylko jednej z opcją wyboru rozmiaru. Opcja wyróżnienia również działa tak, jak opisałeś. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sklepkris
#8 Zapaleniec#

Ok dziękuję . Czyli tak jak myślałem ale miałem wątpliwości czy napewno nie ma innej możliwości 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie ma, ale jeśli wyróżniasz jeden produkt, np. tego co masz najwięcej sztuk, to klient zobaczy twoją wyróżniona ofertę i po najechaniu myszką również inne połączone w wielowariantowość, a jak zdecyduje się na tę ofertę niewyroznioną to zapłacisz niższa prowizję niż zapłaciłbyś wyróżniając produkty wszystkie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt oraz jak wyróżnisz to klienci zobaczą tańsze produkty innych sprzedawców 🙂 więc trzeba przekalkulować czy się opłaca jak masz nie najniższe ceny na allegro 🙂

jjdjd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów