anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta

Marcinszym53
#7 Wielbiciel#

Witam dzisiaj popołudniu Alozylem konto na allegro żeby wystawić kilka telefonów które kupiłem specjalnie żeby sprzedać drożej w tym celu nawet zaciagnelem kredyt w banku bo okazja byla nie chuda. Po jakiś kilku godzinach dostałem email że moje konto zostało zawieszone bo dłuższym czasie dostałem odpowiedź że zostało powiązane z jakimś kontem które złamało regulamin. Co mam zrobić proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Tajemnicze "powiązanie z innym kontem" i nie można się doprosić informacji co to w ogóle znaczy. 
Domagaj się wyjaśnień.

oznacz moderatorów

Marcinszym53
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

Marcinszym53
#7 Wielbiciel#

Dostałem takie coś 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marcinszym53 to nasze oficjalne stanowisko, jeśli masz dodatkowe pytania lub coś jest niejasne, kontynuuj rozmowę z nami przez maila.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Dowiemy się w końcu co to znaczy że konto jest "powiązane" z innym kontem? Czy moderacja raczy odpowiedzieć na to proste pytanie?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@glenmoranghie to, że część danych oraz ruchu jest przypisana jednakowo do obu kont. Jeśli zainteresowany nie korzystał z innego konta, warto zgłosić sprawę na policję.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud Ale wiesz, że część danych ruchu może być przypisana do dwóch (lub więcej) kont np. wtedy, gdy podejrzane osoby korzystają z tej samej sieci (chociażby radiowej) i chcąc nie chcąc mają ten sam IP publiczny?😏
Ci, którzy zajmują się analizą ruchu sieciowego, wcześniej powinni obowiązkowo przepracować z rok na stanowisku operatora serwera jakiejś większej gry MMO😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere mamy swoje procedury, nie mogę napisać w tej sprawie nic więcej. Niech zainteresowany kontaktuje się z nami dalej przez formularz.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cloudcloud  Cloudclouduniu, czy na Allegro grasuje seryjny samobójca? Coś za dużo tych wisielców ostatnimi czasy.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1 Ktoś im zrobił, pewnie za dużą kasę, super algorytm do wyłapywania kombinatorów i teraz testują na ;ochotnikach;.

A z SYSTEMEM nie pogadasz. Miałem ostatnio kontakt z takim SYSTEMEM (ciekawe czy autor ten sam). W pewnej firmie 'taksówkowej', niech im ziemia lekką będzie, po pół roku nieużywania aplikacji (zero jakichkolwiek operacji) zawiesili mi konto z powodu podejrzanych ruchów na koncie surprised 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, też to zauważyłam, i tu zgadzam się z @akcesoria-net-pl, jakaś nowa zabawka systemowa. Bawi i uczy🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Raczej "bawi się i się uczy". Wiesz, że niby uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja, "halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja, nie"😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, było nie było, zabawka edukacyjna. Do tej pory wszyscy myśleli, że tylko IP może ich połączyć z innym kontem, a tu niespodzianka🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No, a tu jeszcze MAC (co nie, @konto zamknięte)😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, no wiesz, ja w zasadzie od kilku miesięcy korzystam tylko z mobilnego internetu. Mam 4 karty sieciowe, nawet wi-fi mam z mobilnego. Jak mnie dopadną to się do końca życia nie wytłumaczę z powiązań.🙁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jak Cię dopadną, to módl się żebyś krótko żyła😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, za późno😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Kilka dni temu sama pisałaś, że nigdy nie jest za późno😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów