anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto a wypłata

CMKoob
#7 Wielbiciel#

Witam, moje konto zostało zawieszone nie mogę dokonać finalizacji zakupów klientów z powodu braku możliwości wypłaty środków z allegro gdyż klienci wybrali przesyłkę za przedpłata a aktualnie nie mam żadnych środków aby opłacić przesyłki.

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Agent051
#16 Inspirator#

@CMKoob Allegro nie wypłaci ci środków. Realizacja zamówień to twój problem. Jeżeli nie zabezpieczyłeś sobie środków na koncie bankowym to jesteś w ciemnej….. Najlepiej zamknij ten biznes, bo z takim podejściem daleko nie zajdziesz.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Od Allegro powinieneś dostać meila za co masz blokadę i jak to naprawić a jak jeszcze ci nie podesłali to pisz do nich bezpośrednio.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@CMKoob Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i poproś o odblokowanie wypłat. Napisz, że to są Twoje pieniądze i nie wyślesz towaru, zanim ich nie otrzymasz.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CMKoob pisałeś z nami na ten temat 16.09.2021r poprosiliśmy o przesłanie dowodu posiadania przez Ciebie oferowanego towaru. Tak jak pisaliśmy w wiadomości e-mail (nr sprawy: 17496832), do momentu dostarczenia wszystkich zamówień do kupujących możliwość wypłat zostanie zablokowana na czas weryfikacji na podstawie art. 2.12. Regulaminu Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów