anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto, co robić?

karolek95r
#7 Wielbiciel#

Mam zawieszoną sprzedaż, mimo ze prosze o odwieszenie saldo zaplacone,  klient ktory nie otrzymal pieniedzy wogole sie nie obraza i dostal mam potwierdzenie i cisza nikt mi nie chce pomoc ;(

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karolek95r przykro mi, ale decyzję o zdjęciu blokady może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa. Rozumiem, że to dla Ciebie niekomfortowa sytuacja, ale muszę poprosić Cię o cierpliwość. Dublowanie zgłoszeń tylko wydłuży ten proces. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

karolek95r
#7 Wielbiciel#

 ja rozumiem ale wszyscy mnie strasza ze nie odblokuja mi tego a niestety wtedy musze zamknac firme a my sie dogadalismy ;( ja wszystko oplacilem

oznacz moderatorów

karolek95r
#7 Wielbiciel#

Sprawa wygląda tak, że nikt nie chce ze mną gadać, więc  ja musze skierowac sprawe do kancelarii niestety ;(

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co żeś nabroił, jaki powód tego zawieszenia konta?

oznacz moderatorów

karolek95r
#7 Wielbiciel#

Nie spojrzałem na maile- a kupujacy z ukrani nie wiedział jak wyglada zwrot i odrazu ich poprosil i mu oddali, teraz jemu tez oddalem dodatkowo wszystko z nim zalatwione i cisza nikt mi nie pomaga a to konto firmowe..

 

oznacz moderatorów

MALIRTV
#8 Zapaleniec#

To spójrzcie na to, transakcja nie przeprowadzona przez allegro. Będą mieli kłopoty.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/bezpodstawna-blokada-konta/m-p/4...

oznacz moderatorów

MALIRTV
#8 Zapaleniec#

Zobaczcie odpowiedź na moje pytanie : 

Ja : Dzień Dobry, proszę o natychmiastowe odblokowanie konta oraz o zwrot prowizji -transakcja nie odbyła się przez allegro - inaczej sprawę kieruje do prawnika, będę oczekiwał pokrycia wszystkich strat oraz zadośćuczynia. Czy jeżeli mam również ogłoszenia napraw płyt m.in. na **piiip**, **piiip**, [edycja] i wiele innych również mają prawo do blokady konta oraz kradzieży pieniędzy za nie odbytą transakcję? Czy ja mam również prawo kupić poza waszym portalem laptopa za wiele tysięcy a następnie kupić przez allegro i po minucie otworzyć dyskusje że w przesyłce nie było laptopa?

MALIRTV_0-1662569460882.gif

 

Odpowiedź konsultanta : 

Dzień dobry,

Kupujący dokonał zakupu 1 sierpnia. 9 sierpnia zgłosił, że nie otrzymał dowodu zakupu. Nie zgłaszał, że nie otrzymał laptopa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Chce paragonu do niezakupionego towaru!🤗

oznacz moderatorów

MALIRTV
#8 Zapaleniec#

A obsługa allegro zablokowała mi konto... haha . Obsługa konta typu firma. 

oznacz moderatorów