anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawienie sprzedaży - raport jak zrobić - konto zwykłe

darek_2055
#11 Animator#

Witam, posiadam konto zwykłe. Jak mogę wygenerować raport za sprzedaż towarów? Chciałbym aby raport podsumował w stylu, że sprzedałem towar X o ID xyz i sprzedałem go za 50 zł, ale w tym była prowizja za 2 zł i opłata za smarta 0,99zł.

Jest to możliwe? Czy na zwykłym koncie muszę mozolnie w excelu to liczyć?

Raport salda konta zawiera co sprzedałem ale brak ceny za ilę sprzedałem. Ale za to zawiera prowizję za przedmiot i opłatę smart. Tylko te dane są wymieszane, nie po kolei. Np sprzedaż była we wtorek a w czwartek opłaty za przedmiot, w między czasie coś innego sprzedałem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@darek_2055 Możesz wygenerować również zestawienie sprzedaży w tej zakładce. Nie będzie ono jednak zawierać  wszystkich informacji, o których piszesz. W związku z tym konieczne będzie uzupełnienie tych danych we własnym zakresie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

proszę się nie obrazić, ale te raporty kompletnie do niczego się nie nadają. Wiem co to plik csv i jak z niego korzystać, ale brakuje bardzo podstawowych danych. Tym bardziej brak opłat prowizji i smart. Dodatkowo każdy raport jest oddzielnie za miesiąc. Już wolę zrzucić sobie saldo konta i dopisać brakujące dane. Będzie mniej pracy. Rozumiem też, że nie jest to konto firmowe itp więc nie mam się co cudów spodziewać aczkolwiek dziwne, że nie ma tak podstawowego raportu dla użytkownika.

oznacz moderatorów