anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana metadanych w linku do sklepu Allegro

Kombinat_Konopny
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Nie znalazłem podobnych informacji na forum, a może sprawa jest banalna - chciałbym zapytać o to, czy można w jakiś sposób zmodyfikować miniaturkę i jej opis na bardziej przystępną.

Przydałoby się w momencie, jakbym chciał podzielić się linkiem na FB - obecnie wygląda to niezbyt zachęcająco:

KK.png


oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kombinat_Konopny czy próbowałeś skorzystać z opcji "zmień podgląd"? 

 

la_nika_1-1664025066975.png

W internecie znajdziesz też metody na dodanie miniatury do linku na Facebooku, zachęcam do poszukania jeszcze w google jak można uatrakcyjnić miniaturę linka na FB 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kombinat_Konopny
#7 Wielbiciel#

Jeśli chodzi o debuggera FB to przepuściłem przez niego link. W sieci wyczytałem, że przeszukując on stronę linku, najprawdopodobniej weźmie sobie jako miniaturkę największy obraz na stronie, w przypadku naszego sklepu, jest to po prostu zdjęcie w tle, więc kadrowanie pozostawia trochę do życzenia. Kolejną kwestią jest meta description, ale rozumiem, że sprzedawca nie za bardzo coś z nim zrobić, zescrapowałem też jeden ze sklepów i opis był taki sam jak u nas "pliki cookie, itp" i tak samo zaciągnęło jako miniaturkę zdjęcie w tle sklepu.

Czy można coś jeszcze z tym zrobić? Jeśli chodzi o zmianę wyglądu miniaturki po stronie FB, to po kliknięciu do wyboru mam tylko jeden wybór, więc to nie za bardzo załatwia problem. 

kk2.pngkk3.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kombinat_Konopny przykro mi, ale nie będziemy mogli pomóc, być może support Facebooka będzie mógł coś tutaj podpowiedzieć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów