anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana nazwy w katalogu produktów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Dlaczego Allegro pomimo nazwy w ofercie "Podstawka pod gry do Nintendo 64" oraz nazwy w GS1 również "Podstawka pod gry do Nintendo 64" zmienia nazwę w katalogu produktu na bezsensowną "Podstawka pod gry WeebAll PETG biała" i pomimo zgłoszenia wielokrotnego Allegro odrzuca zmiany i stosuje swoją nazwę produktu... 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@WeebAll_pl jeszcze się bawisz w zgłasznie błędów w katalogu ?? to rzucanie grochem o ścianę .

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Właśnie zastanawiam się czy jest sens marnować więcej czasu na to... Allegro "wie" lepiej jak mój produkt powinien się nazwać. Zgłaszanie błędów trwa 2 dni, jakiś absurd.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@WeebAll_pl Pewnego razu > gadał dziad do obrazu > obraz do niego ani słowa > taka była ich rozmowa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WeebAll_pl Cześć. 🙂 Nazwa została zmieniona na "Podstawka pod gry do Nintendo 64 WeebAll biała". Rozumiem, że chciałbyś usunąć z tej nazwy "WeebAll", ale w tym przypadku w tytule musi być informacja o marce/producencie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Ok, marka może być, ale kolor jest bezcelowy bo przedmiot ten wykonywany jest w kolorze jakim wybierze klient, więc wprowadza w błąd sugerując że jest tylko biały.

oznacz moderatorów

tafazabrze
#8 Zapaleniec#

Mam dokładnie ten sam problem co autor posta. Allegro pomimo nazwy w ofercie "tynk japoński Poldecor typ 9" ten produkt skatalogował - nikt inny go nie miał - na tynk Poldecor P9 0,85 kg. Oto przykład aukcji

Po zmianie oczywiście nic nie sprzedaję - mam takich produktów 14. Problemem jest usunięcie w nazwie w katalogu najważniejszego słowa "japoński". Ktoś kto szuka produktu po słowie tynk wpisuje japoński, wiekszość nie zna nazw producentów, i po takim wyszukiwaniu moje aukcje nie pokazują się.

Postanowiłem zgłosić błąd w katalogu. Wszytko mozna zmienić: kategorię,parametry, zdjęcia ale bezsensownej nazwy nie da się edytować. Co zrobić? Pomyślałem, że w formularzu wpolu "uwagi" opiszę sytuację. Tak zrobiłem. I co? Nie da sie wysłać wniosku bo brak jest edycji. Usunąłem więc jedno zdjęcie i formularz "przyjął" uwagę. W niej dodałem zdanie, że by wysłać formularz musiałem zapobiegawczo usunąć zdjęcie.

Nikt nie przeczytał wniosku, tylko z automatu po 2 dniach przyszło info: zaakceptowano. Śmieszne jest, że zaakceptowano usunięcie zdjęcia - żadnej zmiany w nazwie nie poczyniono. 

Czy wiesz jak postępować w sytuacji gdy jako jedyny mam produkty, te produkty mi skatalogowano w osobnych pozycjach ale nazwa katalogowa ma się nijak do mojej nazwy aukcji.

Bo jak ktoś w Allegro dla przykładu wpisze piłka + producent/np. Slazenger/ to nie wyświetli się nić gdy szukamy:

- piłka do futbolu

- piłka tenisowa

- piłka do drewna

- piłka do polo, golfa itd. itd.

pozdrawiam,

 

oznacz moderatorów