anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana tytulu aukcji na Allegroloklanie a poprzednia sprzedaż ?

fragtour
#10 Popularyzator#

Witam, zauważyłem pewną anomalię w ilości sprzedanych sztuk oraz nazwą obecną, a nazwą poprzednią pewnych aukcji, mianowicie edytowali oni tytułu aukcji którę są stare i mają sprzedane kilkaset sztuk przedmiotów z poprzednej ligi która już nie istnieje "Sentinel" Kupujący  są wprowadznai w błąd co do faktycznej sprzedaży na tej aukcji w obecnej lidze która się nazywa "Lake of Kalandra", jak można zobaczyć tytułu w Linku aukcji są inne niż tytuły przedmiotu i w opisie aukcji, aukcja jest edytowana ze starej ligi która była zakończona dawno temu, a sprzedaż z tej aukcji jest pokazana jako to by była sprzedaż z obecnej ligi która dopiero trwa tydzień, tak można ? 
https://allegrolokalnie.pl/oferta/1x-exalted-orb-sentinel-nowa-liga-euf

grajewo.png
https://allegrolokalnie.pl/oferta/divine-orb-x1-path-of-exile-sentinel-sc

wawa.png

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Moderatorzy Olali temat, a to poważna sprawa... 

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fragtour Nie jestem specjalistką od tego typu gier, więc nie odniosę się do nazwy ligi, ale liczba osób, które zakupiły przedmiot w ofercie (widoczna w prawnym dolnym rogu) pochodzi z ostatnich 30 dni, a  sprzedający nie mają możliwości edycji tytułu oferty w trakcie jej trwania.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Szanowna Pani Moderator, na Allegrolokalnie można tytuł aukcji zmieniać dowoli po zakupie i jak przez i nawet po roku trwania aukcji dowolnie to po pierwsze ;), po drugie, sprzedaż na Allegrolokalnie nie dotyczy sprzedaży z ostatnich 30 dni tylko od początku istnienia aukcji, gdyż ilość sprzedanych sztuk się nie kasuje tak jak na Allegro.pl, po 3 nabijanie sprzedaży innym przedmiotem, a potem edycja tytułu aukcji to jawne oszustwo w kierunki kupujących czyż nie?

Mogę wystawić aukcje nasion ogórki sprzedać ich klikaset, po czym edytuje sobie tytuł z nasiona ogórków, na laptopy, i w taki sposób Kupujący myślą że sprzedałem setki laptopów i to jest normlane ? 

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Nie trzeba być specjalistą żeby zobaczyć że nazwa w linku aukcji różnie się od obecnego tytułu aukcji jak tutaj :
Linak: https://allegrolokalnie.pl/oferta/1x-exalted-orb-sentinel-nowa-liga-euf
A Obecny tytuł tej aukcji:  "1x Divine Orb Kalandra Nowa Liga Path of Exile PoE"

Zupełnie inny przedmiot jest oferowany i zaupełnie inna liga proszę to wysłać do zespołu weryfikacyjnego to oszustwo...

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Zakładam, że pewnie często wykorzystują takie obejście, ostatnio nawet znalazłem ofertę z cukrem, a to była po prostu zmieniona oferta sprzedaży waluty w Tibii, kilkaset sprzedanych sztuk  🙂 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Terms of Service tej gry zakazuje takiej sprzedaży i kupna waluty/przedmiotów w grze za prawdziwe pieniądze. To tak samo jak sprzedaż kont Steam i inne handle kontami - powinniście takie coś usuwać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fragtour Moja poprzednia wiadomość dotyczyła zasad na Allegro, a nie Allegro Lokalnie, więc masz rację, a ja przepraszam Cię za mój błąd. Rzeczywiście na Allegro Lokalnie można edytować tytuł w trakcie trwania ogłoszenia, natomiast samej kategorii, w której wystawione jest ogłoszenie, już nie. Jeśli chodzi o licznik zakupionych przedmiotów w ramach oferty, to tutaj również masz rację, bo ta liczba informuje o sprzedaży od jej początku i bez względu na czas jej trwania oraz zmiany w niej zachodzące. Jedne co restartuje licznik na Allegro Lokalnie to zakończenie oferty. 

Nasz zespół sprawdził już oferty, które tutaj wskazałeś, jednak nie mamy podstaw do ich usunięcia, ponieważ nie łamią naszego regulaminu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Dziękuję za odpowiedź, czyli rozumiem że mogę Sprzedać 1000 sztuk nasion ogórków po 1zł, w ten sposób aukcja wyświetli informacje 1000 osób kupiłą tą aukcje, i edytować ją na np na 1kg Cukru po 6,99, prosze o odpowiedź, bo tutaj jest taka sytuacja a wy nie widzicie tam łamania regulaminu, chłop sprzedawał Exalted Orby za grosze, nabił sprzedaż i edytował aukcje na zupełnie inny przedmiot Divine Orby, które są obecnie 100 krotnie droższe i wszystko jest ok 🙂

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Chcę nadmienić także że Allegroloklanie wyświetlając informację "1000 Osób Kupiło" jest fikcją, bo wystarczy że 1 osoba kupi 1000 sztuk i taka informacja się wyświetli, więc poprawnie powinno być "Sprzedano 1000Sztuk" to kolejny błąd allegrolokalnie zgłaszany dawno ale chyba nie zależy wam na tym serwisie skoro od pół roku nikt tego błędu nie naprawił smutne jak łatwo można tam oszukiwać na ilości sprzedanych sztuk, ja to zgłaszam i MUR...

 

Co najlepsze tak zespół weryfikacyjny sprawdzał aukcje że nie zwrócił uwagi na miniaturę, na której na pół miniatury jest napis 20+3 a w ofercie aukcji widnieje informacja że cena dotyczy 1 sztuki a nie 23 super scam nr 2

oznacz moderatorów