anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zrealizowane zamówienie jako sprzedawca, klient otrzymał 5 szt oleju, 2 butelki u klineta puste

eAutoPerfect
#7 Wielbiciel#

 

Witam.

Mam mały problem, wysłałem klientowi 5 szt butelek z olejem przekładniowym, wiem że paczkę spakowałem rzetelnie, i 5 butelek 5L były pełne z zawartością. Klient otrzymał paczkę dnia dzisiejszego, i okazuje się że 3 butelki mają zawartość, a 2 kolejne są puste, zawartość nie rozlała się w kartonie bo niby jest sucho, lecz forma zapakowania jest inna niż zapakowałem, mianowicie butelki w środku były zawinięte tylko w folię z bombelkami, a klient dwie butelki puste ma zawinięte w czarna folię streatch. termin dostarczenia był na 03.10.2022 lecz nie odbrał jej wczoraj, i dziś kurier drugi raz podjechał z paczką i klient odebrał. Dodam że forma wysyłki była kurier dpd pobranie.

 

Co mam zrobić w takiej sytacji, dodam że jedna bańka 5L to koszt około 160, niewiem jak rozwiązać tą sytację, gdyż nie czuje się winny w tej sytacji, a ewidentnie paczka musiała byc przez kogoś otwarta i zawartość wylana i owinięte przez kogoś.

 

Proszę o poradę.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@eAutoPerfect kupujący podesłał zdjęcia?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

eAutoPerfect
#7 Wielbiciel#

tak, posiadam zdjęcie jak wyglądają bańki w kartonie i dwie są zapakowane w worek foliowy i są puste a 3 są obok nie zafolowane i z olejem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupującemu należy się towar i musisz ten problem rozwiązać, Składasz reklamacje do przewoźnika.

oznacz moderatorów