anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków kupującemu po zwrocie towaru, braku środków w Allegro finanse.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rudziik
#2 Obserwator#

Witam. Kupujący zwrócił mi towar, za który chcę mu zwrócić teraz pieniądze. Niestety aktualnie nie mam środków na Allegro Finanse i długo mieć nie będę z innych sprzedaży. Rozpocząłem już zwrot przez allegro, ale nie mając środków ciągle wisi jako oczekujący. Z tego co wyczytałem to nie da się doładować środków w Allegro finanse i powinienem zwrócić zwykłym przelewem, ale nie mogę teraz anulować zwrotu rozpoczętego przez Allegro. Co musze zrobić z taką sytuacją?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Rudziik  Dobrze ze doczytałeś iż nie można konta doładować. Zwrot przez allegro zostanie ponowiony dnia kolejnego a przy braku środków, którego się spodziewasz, zostanie w końcu anulowany.  Tym samym możesz oddać na zwykłe konto bankowe.

oznacz moderatorów
Rudziik
#2 Obserwator#

Po jakim czasie zostanie anulowany? Nie chciałbym, żeby się okazało, że przez następny miesiąc nic nie mogę sprzedać bo zwrot ciągle będzie czekał aż pojawią się środki. 

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Rudziik  OIDP następnego dnia, jeśli nie będzie środków finansowych w allegro otrzymasz komunikat/pytanie czy nadal chcesz dokonać zwrot.

Dla spokojności poczekaj do jutra z tym przelewem do banku.  Da się bez problemu anulować w krótkim czasie ale nie pamiętam dokładnej procedury jak to u mnie wyglądało.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Rudziik Takie zlecenie zwrotu anuluje się automatycznie po 24 godzinach.

oznacz moderatorów