anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot bez zgłoszenia

MOTOART-24
#8 Zapaleniec#

Witam

mam pytanie, kupujący odesłał mi towar bez zgłoszenia zwrotu , w momencie odebrania przesyłki termin 14 dni już dawno minął, pomimo że w momencie wysyłania był jeszcze zasadny, mam obowiązek przyjąć zwrot jeżeli nie było zgłoszenia w terminie ? nie miałem pojęcia że taka paczka została w ogóle do mnie wysłana

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

MOTOART-24 nie musisz , ale klient ma prawo w dalszym ciągu do wystawienia oceny , zainicjowania dyskusji i zakończenia jej jako nierozwiązanej . Ja bym przyjął , a decyzję pozostawiam Tobie sealed

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Liczy się data nadania paczki, a nie odbioru. Oświadczenie o rezygnacji mogło być wysłane mailem, a może znajduje się wewnątrz paczki. To nie musi być zwrot przez formularz Allegro.

oznacz moderatorów

MOTOART-24
#8 Zapaleniec#

wiem że liczy się liczy data nadania ale tak jak mówię nie miałem o tym pojęcia gdyż nie było zgłoszenia ani meilowo ani w paczce ale tak była mowa lepiej przyjąć dla świętego spokoju chore tylko jest to że kupujący robią sobie co chcą a a sprzedający musi się zawsze do tego dopasowac bo w razie czego to allegro i tak nie pomoże

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgalasz zwrot przez zakładkę kupione (Allegro), albo mailem, albo formularz, więc może jest zgłoszenie do tego zwrotu. Przyjmij paczkę i sprawdź.Sądzę że paczka została nadana w regulaminowym czasie.

oznacz moderatorów

MOTOART-24
#8 Zapaleniec#

Paczka została odebrana, nie było wiadomo co to jest dopiero po otwarciu okazało się że to towar z akcji, tylko jedna osoba go u mnie zamawiała więc wiem od kogo, ( dodam że brak kontaktu z kupującym, nie odbiera telefonu)  sama paczka wysłana w terminie jakiegokolwiek zgłoszenia brak.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

MOTOART-24 zwróć środki bez kosztów dostawy , jak się upomni poinformuj o obowiązku odstąpienia od umowy .

oznacz moderatorów