anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot monet

Karcher_Center
#8 Zapaleniec#

Witam,

Kupujący zakupił u mnie dwa przedmioty z których otrzymał około 160 monet ,zapłacił za zamówienie po czym anulował . Z mojego konta została pobrana opłata za monety i prowizja od sprzedaży . Wniosek o zwrot prowizji już złożyłem a co z opłatą za monety ? Czy zostaną mi te pieniądze za monety zwrócone i w jaki sposób ? 

Z góry dziękuje za odpowiedź .

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zgodnie z regulaminem powinny być zwrócone

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Muszę sprawdzić, ale na 99,9% ja miałem przypadek, że prowizję zwrócono, ale monety (2), które dodałem do danej aukcji, nie zostały zwrócone.

Tak samo kiedyś tłumaczono, że niby jak są te monety z SS i klient się rozmyśli, to niby powinny wrócić do puli. Z tego co kojarzę, nie wracają.

oznacz moderatorów

MEGATRADE
#8 Zapaleniec#

No właśnie monety za SS nie wracają jest to ich powszechna praktyka i już nie jedną bitwę stoczyłem na ten temat na innym koncie że to powinno ulec zmianie ale totalna olewka z ich strony, gdy kupujący wyłudza monety, a potem się bujaj jak ci takich trzech się zbierze i twoje uciułane monety ci skasują, tytuł SS jest g... warty tak naprawdę a nie potrzebnego stresu i marnowania czasu na obsługę takich transakcji bez realnych profitów lub nawet chociaż lepszej obsługi ze strony administratorów, porażka totalna... 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To by było trochę bez sensu, jakby monety z SS nie wracały 😄

Czyli co, szukam super sprzedawcę z najtańszym przedmiotem z monetami, kupuję ile się da i zwracam, żeby pozbył się darmowych monet?  ;D

oznacz moderatorów

MEGATRADE
#8 Zapaleniec#

Ty się nie śmiej bo tak było naprawdę trzech kupujących dzień po dniu nakupowali towaru za 1000K PLN i wyczyścili mnie z monet za program, jak dzwoniłem do typa to mówił że zwrócił bo mu nie przyznali wszystkich monet i rezygnuje bo mu się nie opłaca, a monety poszły się bujać w ilości jaki powinny być przyznane.... dno i kilometr mułu 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MEGATRADE Serio, nakupowali towaru za milion?🙄

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

MEGATRADE
#8 Zapaleniec#

Sorry miało być 1K a nie 1000K ale bądź co bądź ten tytuł to wydmuszka i nie warty zachodu aby ustępować kupującym aby nie wystawiali negatywów bo nie dość że prowizja rzędu 15-20% prowizja Allegro np 10 w danej kategorii to za takie grosze szkoda nerwów 

oznacz moderatorów