anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot przez allegro

jpeplowska
#7 Wielbiciel#

hej, mam pytanie, chce zwrócić kasę klientowi ale nie mam wysyarczających środków, płatność była przez Payu, jeżeli wypłacę środki z mojego konta i resztę kasy przeleję klientowi z pwrywatnego konta to te pozostałe nieywpłacone ze zwrotu pieniądza dalej będą wisieć na allegro ? bo jak mi się pojawią pieniądze na koncie allegro to rozumiem ze znowu automatycznie będą chceli temu klientowi przeslac kasę a ja przeciez mu z prwatnego reszte chce wyslac. co w takiej sytuacji mam zrobic 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@jpeplowska A kto ci automatycznie przeleje,  możesz poczekać kilka dni aż wpłyną, możesz zwrócić na konto kupującego bezpośrednio, Allegro dopuszcza taki sposób.

oznacz moderatorów

jpeplowska
#7 Wielbiciel#

Może coś źle zrozumiałam w instrukcji, napisane było ze jak się pojawia środki na koncie to oni zwrot wykonaja automatycznie , a jeżeli po 24 h nie będzie wystarczających środków to anulują zwrot i jest na zwrot rok licząc od daty otrzymania płatności od kupującego,  dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@jpeplowska tak jak nie będzie środków to się anuluje, ale nie ma potrzeby nic dzielić, zwrot oddaje się do 14 dni jak jesteś firmą a osoba prywatna niezwłocznie !!!

NA rok zezwala system w innych przypadkach lub jak firma ma dłuższy okres na zwrot 30 dni 60 dni !

Chciał byś czekać na kasę rok 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

jpeplowska
#7 Wielbiciel#

jestem nowa wiec zupelnie nie ogarniam tego 🙂 jasne ze nikt nie chce czekac roku na kase, to oczywiste , dzieki za pomoc

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jpeplowska Nie masz na koncie Allegro, przelej z własnego i już.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@jpeplowska  Nie dziel zwrotu !!!  Albo payu albo przelew z konta 🙂  Poczekaj jak wpłyną Ci ze sprzedaży lub zrób zwrot z konta w całości 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów