anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez kupujacego

adrian514335
#7 Wielbiciel#
  • Witam sprzedałem laptop typ ogłoszenia USZKODZONE przyczyną uszkodzenia i stan na obecną chwilę nie znany w opisie zawałem wszystko a zdjęcia są bardzo dobrej jakości przedstawiające produkt u umieściłem informacje że nie przyjmuje zwrotu laptop okazał się uszkodzony i nie zgodny z opisem brak konkretów allegro wypłaciło całość kupującemu a sprzedającego obarczyli kosztami problem z otrzymaniem zostałem zmuszony do przyjęcia przyjęcia reklamacji akceptacji zwrotu. Co dalej mam zrobić? Czy allegro nadużyli prawa ? 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@adrian514335 Tak się kończy wysłanie wadliwego towaru na Allegro bez dokładnego opisania wad. Nie wystarczy napisać "uszkodzone", trzeba napisać konkretnie, co jest uszkodzone, a jeśli istnieje wada niewymieniona w opisie, kupujący ma prawo do reklamacji. Nie oddasz pieniędzy, zablokują Ci konto. To nie jest tak, że sprzedasz sobie coś na Allegro i już potem za to nie odpowiadasz. Te czasy już minęły. 

Zwrotów bez podania przyczyny możesz nie przyjmować, ale zwrotów w ramach reklamacji nie możesz odmawiać. 

oznacz moderatorów

adrian514335
#7 Wielbiciel#

Rozumiem że zysk w razie drobnej awarii mógłbym zostać wyrównany sprzedającemu.haha w tedy było by okej a zysk do kieszeni a gdy jest problem to ręce do boga bo nie potrafi się czytać ze zrozumieniem

Trzymam się z daleka od zakładki sprzedaż USZKODZONE. Ogólnie od sprzedaży na allegro nie istnieje rozmowa z allegro wystarczy mała Ryska i tracicie prawo. Przestrzegam

 

oznacz moderatorów