anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie produktów z katalogiem ( zestawy )

MAMY ROZWIĄZANIE!
autoakcesoriaeu
#8 Zapaleniec#

Jak mam połączyć produkt z katalogiem jeżeli składa on się z kilku elementów i każdy ma oddzielny EAN ? Chodzi o bagażniki na dach samochodowy. Czy mam wykupić swój własny EAN i stworzyć produkt ? Czy będę mógł wtedy wpisać producenta innego niż siebie ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@autoakcesoriaeu możesz stworzyć zestaw w katalogu produktów. Aby to zrobić najpierw włącz nową funkcje:

la_nika_0-1656423938687.png

(na zrzucie jest wyłącz, bo ja już ją włączyłam, ale przycisk jest w tym samy miejscu ;))
Po wybraniu produktu możesz kontynuować z 1 produktem lub dodać kolejne produkty do zestawu:

 

la_nika_2-1656424062410.png
.

la_nika_3-1656424144853.png

Zestaw może składać się maksymalnie z 5 różnych produktów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
autoakcesoriaeu
#8 Zapaleniec#

No właśnie jest to problem bo musiałbym wystawić o wiele więcej aukcji i chciałby uniknąć tego, często zstawy składają się z większej ilości niż 5 produktów...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Rozumiem, jednak w tym momencie w zestawie może być maksymalnie 5 różnych produktów, a klient może kupić tylko cały zestaw. Niewykluczone, że w przyszłości liczba produktów w zestawie się zwiększy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
autoakcesoriaeu
#8 Zapaleniec#

jeśli kupię swój własny EAN i stworzę  produkt ? Czy będę mógł wtedy wpisać producenta innego niż siebie ?

oznacz moderatorów
autoakcesoriaeu
#8 Zapaleniec#

Witam, proszę o odp. na poprzednią wiadomość

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@autoakcesoriaeu Tak, jeśli wykupisz pakiet kodów EAN od GS1 możesz wpisać w parametrach innego producenta niż siebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów