anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adres (y) do zwrotów

YourSpace_pl
#9 Pomysłodawca#

Jak rozwiązać nastepujący probem ze zwrotami:

W zakładce zwroty jest do wpisania jeden adres do zwrotów. Jest to adres firmowy. Na czym polega problem?

Firma zarejestrowana jest w mieszkaniu, bez mozliwosci magazynowania. Dostawców mam kilku i w przypadku zwrotu mebli - byłoby dobrze, żeby pojechały one bezpośrednio na magazyn dostawcy/importera a nie szlajałay sie po calej Polsce, tym bardziej, że ja nie mam tego gdzie składowac.

Jak to zrobić, żeby była opcja każdorazowo podania Klientowi adresu wysyłki zwracanego towaru, Klienci czasami sa jak owce i jak dostana od allegro tak ma byc, a nie rozumieja tego, że w ten sposob narazaja towar tez na uszkodzenia w transporcie jak bedzie on po calej polsce jezdzil... Zadko sie takie zwroty zdarzają, ale jednak. i jest zagwostka... 

HELP - w zakłądce juz wpisalam w miejscu adresu ze kazdorazowo wysyłam adres do wysylki w odpowiedzi na zgloszenie zwrotu, ale zaraz sie okaze, że Allegro mnie zablokuje za zle wprowadzenie danych/niezgodne z regulaminem i faza ksiezyca...

Takie rozwiaznie mialo by znaczace pozytywy: mniejsze ryzyko uszkodzenia towaru przez wojaze a la z Poznania do Krakowa przez Gdansk. Nastepna korzysc bylaby taka, że bylaby opcja na szybszy zwrot środkow.

no i jak to zrobic, żeby wilk byl systy i owca cala????

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Adres do zwrotów nie musi być adresem firmy. Nie ma możliwości podania wielu adresów do zwrotów. Chcąc prowadzić sprzedaż wysyłkową, należy podać adres do zwrotów. Na Allegro można mieć wiele kont, więc przy sprzedaży różnego asortymentu można to robić na różnych kontach z jednym adresem do zwrotów dla danego konta i danego asortymentu.

oznacz moderatorów

YourSpace_pl
#9 Pomysłodawca#

hmmm... ale bez sesu jest prowadzenie 5 kont na allegro z fotelami, ponieważ mam 5 dostawców!!!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to jest bez sensu, to zorganizuj sobie magazyn do zwrotów towarów od wszystkich dostawców, a potem z tego magazynu odsyłaj towar swoim dostawcom, o ile zechcą go przyjąć.  Na jednym koncie nie podasz pięciu adresów do zwrotów. Kupującego nie interesują Twoi dostawcy, Ty jesteś dla nich dostawcą.

oznacz moderatorów

YourSpace_pl
#9 Pomysłodawca#

Sorry, ale naprawdę podejrzewasz ze na takie rozwiązanie bym nie wpadła? Gdyby ono było wystarczająco skuteczne ten magazyn by już działał... Dziękuję za sugestie

oznacz moderatorów